بازگشت شادمهر به ایران با دختر شیطان و از راه بالیوود؟!
 شادمهر عقیلی خواننده ای که بیش از یک دهه و نیم است ایران را ترک کرده و فعالیت هنریش را در ایالات متحده دنبال میکند ممکن است بعد از مدتها با یک پروژه سینمایی ایرانی-هندی مجددا حضور در مارکت هنری داخل را تجربه کند.

احتمال حضور شادمهر عقیلی در فیلم دختر شیطان

در صورت موافقت سازمان سینمایی برای بازی شادمهر عقیلی در پروژه ایران-هند “دختر شیطان” یا “سلام بمبئ۲″، دست اندركاران پروژه با شادمهر عقیلی وارد مذاكره خواهند شد تا یكی از نقش های اصلی این فیلم را بازی كند.

“دختر شیطان” به نویسندگی و كارگردانی قربان محمدپور محصول مشترك سینمای ایران و بالیوود هندوستان است كه در فصل پاییز در بالیوود فیلمبرداری خواهد شد.

فیلم دو بازیگر ﻣﺮﺩ ایرانی دارد و قرار است یك بازیگر مطرح زن از سینمای هند نقش دختر شیطان را بازی كند. در صورت صدور مجوز، شادمهر که سالها پیش ایفای نقش در “شب برهنه” و “پر پرواز” را تجربه کرده بود یکی از نقشهای اصلی مرد را ایفا خواهد کرد.

دست اندركاران “دختر شیطان” همچنین در تلاش هستند با “آمیتاب باچان” یا “درمندرا” برای بازی در این فیلم به توافق برسند.


داستان فیلم دختر شیطان:

“دختر شیطان” که طرح اصلی آن از فرج الله سلحشور است داستان یكی از بچه های ابلیس است كه میخواهد توبه كند؛ شرط پذیرش توبه اش سجده به یك انسان بی گناه است. دختر شیطان وارد زمین می شود و دنبال یك آدم بی گناه می گردد اما…

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: cinemajournal.ir