ads-culture-top-1
seemorgh-All-Top-Content

حسین محب‌اهری، بازیگر سینما و تلویزیون که مدت‎هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه‌های درمانش قدردانی کرد.

در شرایط بسیار بدی بودم و این حمایت برایم بسیار ارزشمند بود

حسین محب اهری، بازیگر پیشکسوت کشورمان ضمن تکذیب خبری مبنی بر عدم حمایت مالی مسئولان و اجبار به دریافت پول نزولی برای درمان خود تاکید کرد:
«پس از آن‌که برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان به مشکل خوردم، مصاحبه‌ای انجام دادم که امروز منتشرشده است. درحالی‌که پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان بنده را پرداخت کرد.»

او از تجربه ناخوشایند خود در زمانی می‎گوید که در بیمارستان به او تاکید شده که آمپول درمانش 14 میلیون تومان قیمت دارد و پولی برای پرداخت نداشته است و ناچار به دریافت نزول شده بود. اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول‌های مورد نیاز توانست مشکل را برطرف کند. بنابر اعلام محب اهری، در هفته گذشته سه آمپول به طور همزمان با هزینه 42 میلیون تومان به او تزریق شده و چهارشنبه هفته آینده نیز می‌بایست سه آمپول دیگر نیز به همین مبلغ به او تزریق شود که صندوق اعتباری هنر قول مساعدت جهت همراهی و پرداخت این هزینه را داده است.

او درنهایت از حمایت صندوق اعتباری هنر در آن شرایط سخت تشکر کرد و تاکید کرد:
«من در شرایط بسیار بدی قرار گرفته بودم که این حمایت برایم خیلی ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک‌های مالی برای درمان انجام شده بود.»

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
میسی ویلیامز از آخرین صحنه بازی اش در «تاج و تخت» می گوید
ویلیامز نقش آریا استارک، دختر تام‌بوی یک خانوادهٔ اشرافی را در سریال بازی تاج‌وتخت ایفا کرده است. او به خاطر این نقش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است

 
X