بهار نوحیان موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مکمل زن از آکادمی اوارد کانادا شد. تهمینه میلانی موفقیت بانوی هنرمند ایرانی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

جایزه بهترین بازیگر مكمل زن از آكادمى اوارد كانادا برای ایران

تهمینه میلانی در صفحه اینستاگرام خود چنین نوشت :
بهار نوحیان جایزه بهترین بازیگر مكمل زن از آكادمى اوارد كانادا كه مهمترین جایزه كانادا و در ردیف اسكار آمریكا و بفتا انگلیس مى باشد را بخاطر بازى در فیلم سینمائى آوا به كارگردانى صدف فروغى و تهیه كنندگى كیارش انورى كسب كرد. این مراسم در سالن سونى سنتر شهر تورنتو برگزار و بهترینهاى سال ٢٠١٨ معرفى شدند. آوا نخستین فیلم بلند صدف فروغى است كه در آكادمى ٢٠١٨ بعنوان بهترین فیلم اول و جزء ده فیلم برتر ٢٠١٨ كانادا انتخاب شد. از بهار نوحیان پیشتر فیلم سینمائى خنده هاى آتوسا علیرضا فرید و شوخى همایون اسعدیان و دو دهه حضور در تئاتر هاى مهمى همچون فاوست ، سقراط ، درخشش در ساعت مقرر ،شرق دور شرق نزدیك حمید رضا نعیمى و... را به یاد داریم.

 پیام تهمینه میلانی برای موفقیت بهار نوحیان در کانادا

 پیام تهمینه میلانی برای موفقیت بهار نوحیان در کانادا

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی تهمینه میلانی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
عکسی متفاوت از ۵ بازیگر زن ایرانی در یک قاب
‏‌‎سازندگان «سرکوب» در اولین روز از فیلمبرداری با دعوت از پیشکسوتان و زحمتکشان سینما از جمله غلام ژاپنی، حسن فردین، اعلا میرطالبی، مجید علیزاده، و... که بیش از 40 سال در سینما مشغول فعالیت هستند از آنها تقدیر به عمل آوردند


 

X