سیمرغسیمرغ

فیلم های سراسر شب ساخته فرزاد موتمن و راه رفتن روی سیم ساخته احمدرضا معتمدی در جشنواره جهانی فجر حضور می یابند.

فیلم های سراسر شب و راه رفتن روی سیم در جشنواره جهانی فجر رونمایی خواهند شد

 از فیلم سینمایی «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن، در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی می شود.

الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی، مهدی سلطانی، حسام شجاعی، سحر نظام دوست، محمدرضا هاشمی، ایلناز آذری، دیانا روهنده، آفرین رهنما و داراب داداش زاده بازیگران این فیلم سینمایی هستند. «سراسر شب»، به نویسندگی مشترک زامیاد سعدوندیان و فرزاد موتمن یک درام معاصر است.

 همچنین فیلم سینمایی «راه رفتن روی سیم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی که پیش از این «بوف کور» نام داشت نیز قرار است در سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش گذاشته شود.

در این فیلم، بازیگرانی مانند احمد مهران فر، حامد کمیلی، اندیشه فولادوند، هومن برق نورد، علی باغ فر، علی استادی، مهرداد ضیایی، مریم بوبانی و رسول نجفیان ایفای نقش می کنند. «راه رفتن روی سیم» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک نوازنده دوتار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای کار به تهران می آید و پس از چندی جذب یک بند راک می شود.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ برابر با ۳۰ فروردین تا هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷ به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: روزنامه شرق


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اولین عکس از کیت وینسلت در نقش یک همجنسگرا در Ammoniteاولین عکس از کیت وینسلت در نقش یک همجنسگرا در Ammonite

در فیلم Ammonite یک مرد ثروتمند به ماری با بازی کیت وینسلت اعتماد می‌کند و همسرش شارلوت (رونان) را به او می‌سپرد و بعد از یک جدال رابطه‌ای حساس و شکننده میان این دو زن شکل می‌گیرد

ads-culture-left-2
 
X