سیمرغسیمرغ

 برزو نیک نژاد کارگردان سریال «ساخت ایران ۲» بابت اشتباهی که در یکی از سکانس های این سریال رخ داد، از مخاطبان عذرخواهی کرد.

میتونه هزاران دلیل داشته باشه اما قصدم توجیه اشتباهم نیست

برزو نیک نژاد درباره اشتباهی که در یکی از سکانس های سریال «ساخت ایران ۲» مرتکب شده است، در اینستاگرام نوشت:

«گاهی اشتباهاتی پیش میاد، اشتباه ربطی به سهل انگاری نداره، میتونه هزاران دلیل داشته باشه اما قصدم توجیه اشتباهم نیست. ولی میشه معذرت خواهی كرد و امیدوار بود به بخشیده شدن، ممنون از عزیزانی كه اشتباه این حقیر رو در یكی از سكانهای سریال (ساخت ایران ) به بنده اعلام فرمودند، سپاس از اینكه براتون مهمه و خواهش میكنم بزرگی بفرمایید ، معذرت خواهی بنده را پذیرا باشید.»

عذرخواهی برزو نیک نژاد

عذرخواهی برزو نیک نژاد

گویا آنچه موجب عذرخواهی این کارگردان شده سکانسی از سریال بوده که در آن محسن کیایی و امین حیایی در حال گفت و گو بودند و در تغییر زاویه دوربین گاه شخصیتی که کیایی نقش او را ایفا می کند با عینک دیده می شود و گاه بی عینک.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی برزو نیک نژاد/khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!جولیا رابرتز: به خاطر صحنه های ناجور بازی تاج و تخت را ندیدم!

جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از «بازی تاج و تخت» را ندیده است. او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است

ads-culture-left-2
 
X