ads-culture-top-1
تازه ترین های اخبار فرهنگ و هنر

الهام صفوی زاده در یک گفت وگو با رسانه ای فارسی زبان از علت چادری شدن و برداشتن چادرش گفت.

من فکر میکنم ما و مردم یکی هستیم

الهام صفوی زاده پس از کنار گذاشتن پوشش چادرش, با واکنش ها و تهمت های مختلفی رو به رو شد. چرا که برخی از مردم به او می گفتند تو سال ها با پوششت ما را فریب داده ای و ... . او با حضور در یک رسانه فارسی زبان به سوالات مردم پاسخ داد. الهام صفوی زاده گفت:

مردم می گویند من از صدا و سیمایی که هفت سال است در آن هیچ حضوری نداشته ام, پول های آن چنانی گرفته ام و حالا پس دریافت دستمزدهای کلان, چادرم را کنار گذاشته ام. اینجا ایران است . مردم منتظرند اتفاقی بیفتد تا موجی از واکنش ها را ایجاد نمایند. من از همان اول خودم بوده ام, فقط پوششم متفاوت بوده است. من چادرم را کنار گذاشته ام. مانتو و روسری ام سرجای شان هستند. باد نبرد, طوفان نبرد, شن نبرد. من فکر میکنم ما و مردم یکی هستیم. پیج قبلی ام هک شد, در پیج جدیدم گاهی مجبور می شدم کامنت ها را ببندم, چرا که برخی به شدت بی عفت کلام بودند. گاهی با خودم می اندیشیدم که آیا این ها واقعا ایرانی اند؟!

اما اکنون کامنت هایم را باز گذاشته ام تا مردم با خیال راحت حرف دل شان را بزنند. من چند سال پیش زندگی مشترکی را با عزیزدلی آغاز کرده بودم, که خانواده اش به شدت بسته بودند و پوشیه میزدند. همسر سابق من که پدر دخترم است, به من گفت که برای ما خیلی افت است که کسی با مانتو باشد, حتی, مادر من که یک چهره شاخص , در روزگار گذشته است, همیشه پوششش مدرن بود است. و هرگز چادری نبوده است. ولی جلوی خانواده آن ها چادر می پوشید. ما فقط به ایده آن خانواده حرمت گذاشتیم.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tvplus.ir

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
تعجب مهراب قاسم‌خانی بعد از ۱۰ روز بستری بودن در بیمارستان!!تعجب مهراب قاسم‌خانی بعد از ۱۰ روز بستری بودن در بیمارستان!!

مهراب قاسم‌خانی که ۱۰ روزی را در بیمارستان بستری بوده است، در پستی اینستاگرامی از افزایش قیمت‌ها در این مدت ابراز تعجب کرده است

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X