ads-culture-top-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر

یکی از خبرسازترین برنامه های جام جهانی بی تردید برنامه ای است که با علی انصاریان، این روزها حسابی دیده شده است.

گفت و گوی جنجالی حامد جوادزاده در دفاع از برنامه اینترنتی اش زابیواکا

حامد جوادزاده تهیه کننده  برنامه زابی واکا,حرف هایی جنجالی زده است درباره اتهام زرد بودن برنامه اش. او در این گفت و گو سعی کرده کاملا با گاردی تهاجمی به منتقدان برنامه اش بتازد. از دشمنان ناشناخته داخلی تا مجری معروف فارسی زبان های آن طرفی.


* منتقدان این ایراد را می گیرند که برنامه زردی است! می گویند شما اعتقاد دارید بدنامی بهتر از گم نامی است!

اتفاقا این توئیت را دیدم. از این حرف ها هم شنیدم که این طرف و آن طرف دارند برای مان می گویند. ببین جالب است ولی فایل صوتی داریم که به مدیران رسانه ملی گفتند این ها کافرند و ضد انقلاب که این ایتم ها را پخش می کنند . ولی خیلی راحت بگویم کسی که این حرف ها را می زند متاسفانه عقل ندارد. رسانه را نمی شناسد. برادر من ، توی که داری پول می فرستی آن طرف مرزها که این چیزها را علیه ما بگویند! بدان که رسانه را نمی شناسی. ما دنبال مخاطب هستیم.


*خب این یعنی اساس کارتان روی شوخی های علی انصاریان گذاشتید. تازه آنهم خیلی بداهه!

بابا ما این همه آیتم خوب داشتیم. ویدئوهای اختصاصی رضا یزدانی و سروش صحت را از روسیه دیده بودید؟ این معرفی تیم ها . این بحث فرهنگی ، سینمایی موسیقیایی که درباره فیلم ها داریم. این آیتم های فنی. همین نقدهای فنی که علی انصاریان روی تیم ها می کند. او یک بازیکن ملی پوش بوده. این ها را واقعا نمی بینید؟


*به هر حال یکی از بخش های پر بیننده برنامه تان شده و برایش تذکر هم زیاد گرفتید!

بله تذکر که زیاد گرفتیم و برای خودمان هم عجیب است. واقعا کجایش خط قرمز است؟ بابا انقلابی ترین نهاد فرهنگی ما برای شبکه اول سیما سریال نوروزی ساخته و صدای خود ابراهیم تاتلیس را پخش کرده. آنجا خط قرمز نیست؟ اینکه آقای احسان حسنی در سریال پایتخت این کار را کرده هم می خواسته کارش بیشتر دیده شود ، این شوخی های علی ما که فقط خواندن شعر است ، آن هم بدون اسم آوردن از خواننده که کلا چیزی نیست ، بخواهد حساسیت ایجاد کند!

یک دوستی زنگ زد و گفت شما شعر شهرام شپره در برنامه تان خواندید و دارید خیانت می کنید. من هم گفتم حاجی جان شما چطور می دانید خواننده این آهنگ شهرام شپره است؟ اگر بد است ، چرا گوش می کنید که می شناسید؟


*همچنان نکته این است که منتقدان تان می گویند شما با این حربه دارید مخاطب می گیرید!

اینکه می گویند بد نامی بهتر از گمنامی است ، گزاره غلطی است. در آمریکا می گویند تیتر باش اما به هر قیمتی . این برای ترامپ است. آقای احمدی نژاد شاید پیرو همچنین گزاره ای باشند. می گویند زردی و آن آقایی که رفته تو شبکه آن ور آبی شده لیدرشان.آقای سینا ولی الله که تو رادیو بودی ، حالا داری از تابو شکنی می گویی؟ یکی یک حرفی بزند که ما نشناسیمش. برای ما که خیلی خوب است تو از ما بد بگویی اما داداش! تو که رفتی آنجا ،فکر نکنی اینجا ده خدا بودی ! تو برای اینکه اینجا نمی گذاشتند در رادیو آهنگ دامبولی پلی کنی ، قهر کردی و رفتی ، حالا شدی رهبر اپوزیسیون روشن فکری علیه ما؟ نه برادر این طوری که می گویید هم نیست!

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
پسر 14 ساله برنده بهترین عکس حیات وحش + نمونه عکس ها
رابرت آروین Robert Irwin نوجوان 14 ساله ای جانور شناس و عکاس حیات وحش که عشق به حیوانات را از پدر درگذشته اش استیو آروین Steve Irwin به ارث برده است
ads-culture-left-2

 
X