ads-culture-top-1

کیهان ملکی، بازیگر کشورمان با انتشار پستی کنایه آمیز در خصوص ماجرای پرحاشیه مائده هژبری، صفحه شخصی اش را به روز کرد.

ارز میتونه یکی از دلایلش باشه!

پس از دستگیری مائده هژبری، نوجوان رقصنده ایرانی و پخش اعترافات بحث برانگیز و پرحاشیه وی از تلویزیون، موج گسترده ای از انتقادات علیه سیاست های رسانه ملی به راه افتاد. بسیاری از هنرمندان در صفحات شخصی شان نسبت به این مسئله واکنش نشان دادند و این نحوه برخورد با دختری نوجوان را مورد سرزنش و نکوهش قرار دادند و اعترافات مائده به خاطر رقصیدن را در مقابل عدم اعتراف رانت خواران و اخلاس گران برای جرایمشان قرار دادند. هنرمندان همچنین عنوان کردند؛ کدام یک از این دو، جرم سنگین تری محسوب می شود؟


همچنین وزیر ارتباطات که در ماجرای فیلترینگ اینستاگرام سخنان جسورانه ای عنوان کرده بود، این بار نیز در واکنش به مسئله مائده هژبری سکوت را جایز ندانست و آبشخور اقدام جنجالی تلویزیون و مسئولین را از جای دیگری دانست.
در این راستا کیهان ملکی، بازیگر با سابقه کشورمان با استناد به سخنان آذری جهرمی، پستی کنایه آمیز را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

متن پست اینستاگرام کیهان ملکی:
عرض نشد؟ بماند كه ارز ميتونه يكي از دلايلش باشه

پست اینستاگرام کیهان ملکی

پست اینستاگرام کیهان ملکی


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی کیهان ملکی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
فیلم هایی که در نوروز 98 اکران می شوند + عکسفیلم هایی که در نوروز 98 اکران می شوند + عکس

فیلم‌هایی نظیر متری شیش و نیم، شبی که ماه کامل شد، ماجرای نیمروز ۲ رد خون، ژن خوک، زندانی‌ها و چهار انگشت. ظاهرا این فیلم‌ها در فهرست اولویت‌های نمایش نوروزی هستند و باید منتظر ماند و دید کدام روی پرده به نمایش درمی‌آیند

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X