ads-culture-top-1
seemorgh-All-Top-Content

مدونا خواننده 60 ساله به مجله ووگ گفت که برای فرار از  دونالد ترامپ به پرتغال رفته است

دلیل مهاجرت مدونا به پرتغال از زبان خودش

مدونا در جدیدترین مصاحبه ای که انجام داده اعلام کرد خانواده اش را از منهتن به پرتغال برده تا از دست دونالد ترامپ فرار کند! او گفته یکی از انگیزه هایش برای ترک آمریکا ترامپ بوده است.
این خواننده با مجله ایتالیایی ووگ صحبت کرده در مورد نقل مکان گفته که انگیزه او برای مهاجرت دونالد ترامپ بوده؛ این روزها روزهای خوبی برای آمریکا نیست. من هم فکر کردم که نیاز به تغییر دارم و بهترین راه خروج دوره ای از آمریکا است.


بیشتر بدانید : خاطرات تلخ مدونا از تجاوز و چاقو کشی و جایگاه یک خواننده زن در جهان+ فیلم


مدونا,دونالد ترامپ
مدونا و دونالد ترامپ


مدونا,پسرش دیوید,عکس
مدونا و پسرش دیویددلیل دیگری که مدونا به اروپا نقل مکان کرد کمک کردن به پسر بزرگ ترش دیوید برای وارد شدن به ورزش فوتبال است. مدونا توضیح داد: من دنبال این بودم که دیوید را به بهترین آکادمی و نزد بهترین مربی ها بفرستم، اما سطح فوتبال آمریکا نسبت به بقیه کشورها پایین است.
این خواننده موفق که به زودی  در  16 آگوست 60 ساله می شود به عنوان یک مادر فوتبالی گفت دیگر یک زندگی نرمال ندارد.

عکس,اینستاگرام,مدونا
عکس اینستاگرام مدونا


عکس اینستاگرام مدونا
عکس اینستاگرام مدونااین مادر فوتبالی اضافه کرد در این شرایط دیگر یک زندگی ثابتی ندارید، چون همه چیز هفته به هفته تغییر کرده و بازی های فوتبال نیز هر هفته تغییر می کند و گاهی در شهرهای متفاوتی برگزار می شود.
خواننده اهنگ Material Girl گفت که برایش مهم نیست که دیوید کریستین رونالدو بعدی نباشد، او فقط می خواهد فرزندانش انسان های خوبی باشند.
افراد زیادی به من می گویند تو باید واقعا بخواهی پسرت یک فوتبالیست موفق شود؛ دختر بزرگت Lourdes  رقصنده خوبی شود، روکو هم نقاش شود. اما من همیشه می گویم فقط می خواهم آنها عاشق، مهربان و انسان هایی مسئولین پذیر باشند. این تمام چیزی است که می خواهم.


بیشتر بدانید : کتاب کمدی زندگی مدونا منتشر شد (+عکس)

بیشتر بدانید : تماشاگران کنسرت مدونا او را هو کردند!


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ads-culture-left-1
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
تعریف و تمجید خواننده زن آذربایجانی از پژمان بازغی/ عکس
چیناره ملیک زاده بازیگر و خواننده آذربایجانی عکسی از خود در کنار پژمان بازغی منتشر کرد و به تمجید این بازیگر ایرانی پرداخت

 
X