جرج گاروفانو یکی از هکرهایی که در ماجرای هک کردن تلفن‌ همراه جنیفر لارنس و چند سلبریتی دیگر و انتشار عکس‌های خصوصی آن‌ها نقش داشت به زندان افتاد

جنیفر لارنس: با متهمان باید همانند مجرمان جنسی برخورد شود

جرج گاروفانو هکر ۲۶ ساله یکی از متهمان پرونده هک شدن حساب کاربری ۲۴۰ نفر در آیکلاد اپل و انتشار عکس‌های خصوصی ستاره‌های سینما از جمله جنیفر لارنس بود. او چهارشنبه ۷ شهریور در دادگاه به هشت ماه زندان محکوم شد. گاروفانو یکی از چهار نفری است که سال ۲۰۱۴ در ماجرای انتشار عکس‌های خصوصی جنیفر لارنس، کیت آپتون، کریستن دانست و چند سلبریتی دیگر متهم شد.

بیشتر بدانید : عامل اصلی انتشار عکس های برهنه بازیگران به جرم خود اعتراف کرد!

جنفر لارنس هنگام انتشار غیرقانونی عکس‌های خصوصی خود اعلام کرده بود که با متهمان باید همانند مجرمان جنسی برخورد شود و خواستار برخوردهای قانونی سخت‌تری شده بود.

جنیفر لارنس
جنیفر لارنس

این هکر جوان پس از آزادی از زندان سه سال نیز با حکم آزادی مشروط به زندگی ادامه خواهد داد. او در ماه آوریل در دادگاه مجرم شناخته شد و اعتراف کرد که با ارسال ایمیلی به قربانیان خودش را یکی از اعضای گروه امنیتی شرکت اپل معرفی کرده و از آن‌ها درخواست کرده است که اطلاعات محرمانه خود را به او ارائه کنند. سه متهم دیگر این پرونده نیز پیش از این به گذراندن ۹ تا ۱۸ ماه در زندان محکوم شده بودند. 


بیشتر بدانید : مجازات دزدی که عکس های برهنه بازیگران زن را دزدیده بود


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X