جیمی لنیستر بازیگر سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones به دلیل شکایت مالی از سریال می رود
جیمی لنیستر بازیگر سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones به دلیل شکایت مالی از سریال می رود

شکایت مدیر مالی سابق از جیمی لنیستر بازیگر بازی تاج و تخت Game of Thrones

Nikolaj Coster-Waldau  «نیکلای کاستر- والادو» که نقش جیمی لنیستر را در  سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت Game of Thrones بازی می کند، ظاهرا قرار است فقط در چهار اپیزود فصل 8 حضور داشته باشد.
این بازیگر به خاطر درگیری با مشکلات مالی نمی تواند بیشتر از این در سریال بازی تاج و تخت حضور داشته باشد، مشکلات مالی او به خاطر شکایت های مدیر برنامه سابقش جیل لیتمن حسابی او را درگیرکرده است.

سریال بازی تاج و تخت,جیمی لنیستر
جیمی لنسیتر «نیکلای کاستر- والادو» بازیگر سریال بازی تاج و تختجیل لیتمن که تا سال ۲۰۱۵ مدیر برنامه های والداو بوده مدعی است از دستمزد یک میلیون دلاری او برای هر اپیزود سریال و تمام درآمدهای جانبی او سهم دارد.

این بازیگر 48 ساله دانمارکی در فصل آخر سریال در هر 7 اپیزود حضور داشت، اما اکنون زمان کافی برای بازی در فصل نهایی سریال را ندارد.

بااین حال لزومی ندارد کاستر والدو در تمام قسمت های سریال حضور داشته باشد، چراکه مستندات دادگاه نشان می دهد که او برای هر اپیزود فصل 8 بیش از یک میلیون دلار درامد خواهد داشت.

این درصورتیکه است که کاستر والدو برای هر اپیزود در فصل 7 942.857 هزار دلار درامد داشت، و برای فصل 8 دستمزدش به یک میلیون دلار افزایش یافته است. همچنین گزارش شده که او 1.5 میلیون دلار هم از سود فروش فیلم کسب کرده است.
نیکلای کاستر-والدو ماه آگوست در مصاحبه ای که با هایفینگتون پست داشت عنوان کرد که چرا از پایان این سریال راضی است.

سریال بازی تاج و تخت,جیمی لنیستر,عکس جیمی لنیستر
جیمی لنسیتر «نیکلای کاستر- والادو» بازیگر سریال بازی تاج و تخت


او گفت: وقتیکه من خواندن فیلمنامه را تمام کردم برای نویسنده های آن نوشتم: من فکر نمی کنم می توانستید پایانی بهتر از این برای این داستان بنویسید. برای من این پایان راضی کننده اما غافلگیرانه هم بود.

مراسم امی امسال قرار است هفدهم سپتامبر برگزار شود و باید دید آیا والدائو می تواند جایزه امی نقش مکمل مرد را برای نخستین بار به خانه ببرد یا اینکه بعد از پایان سریال بازی تاج و تخت تنها باید به فکر پرداخت جریمه میلیونی اش باشد.

سِر جیمی لنیستر یکی از اعضای محافظین پادشاه و یک شمشیرزن به‌طور استثنایی ماهر است. او برادر دوقلوی ملکه سرسی است و در تمام طول زندگی‌اش با او رابطهٔ جنسی عاشقانه داشته‌است.
او ملقب به «شاه‌کش» است زیرا او پادشاه پیشین، ایریس دوم را کشت؛ کسی که سوگند خورده بود تا از او حفاظت کند.

بیشتر بدانید : با شخصیت‎های سریال بازی تاج و تخت آشنا شوید!

بیشتر بدانید : بیوگرافی پیتر دینکلیج کوتوله سریال بازی تاج و تخت/ازدواج و فیلم هایش + تصاویر

بیشتر بدانید : گزارش تصویری: وقتی بازیگران بازی تاج و تخت Game of Thrones با کاغذ درست می شوند!

بیشتر بدانید : 7 شخصیت خبیث سریال بازی تاج و تخت که از شکنجه شدن آنها لذت می بریم!


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ