تتت

 "دواین جانسون" بازیگر سرشناس هالیوود به پروژه ابرقهرمانی کمپانی دی سی خواهد پیوست. جانسون در این فیلم نقش "بلک ادم" را ایفا خواهد کرد

نقش جدید بازیگر گران قیمت جهان

 "دواین جانسون" بازیگر مطرح سینمای هالیوود به پروژه جدید و ابرقهرمانی کمپانی دی سی خواهد پیوست. جانسون در این فیلم نقش "بلک ادم" را ایفا خواهد کرد.

بلک ادم یک شخصیت خیالی شرور بزرگ و برخی اوقات ضدقهرمان، در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که عموماً به عنوان دشمن دیرینهٔ شخصیت ابرقهرمان کاپیتان مارول، (شزم) محسوب می‌شود.

این شخصیت توسط اتو بایندر و سی. سی بک خلق شده‌است که برای اولین بار در نخستین جلد از مجموعه کمیک مارول فمیلی (دسامبر ۱۹۴۵) از انتشارات فاست کامیکس حضور پیدا کرد. دواین جانسون قرار است نقش شخصیت بلک ادم را در فیلم برنامه‌ریزی شده "شزم" ایفا کند.

فیلم جدید دواین حانسون,دواین جانسون در بلک ادم,بلک ادم,دواین جانسون در شزم,دواین جانسون
دواین جانسون در نقش بلک ادم

در حدود سال ۱۲۰۰ قبل از میلاد مسیح، شزم به عنوان یک کشیش بلند مرتبه برای فرعون مصر باستان رامسس دوم برگزیده شد. اما گذشت زمان این جادوگر را پیر و سالخورده کرده بود، بدین سبب او به دنبال قهرمانی شایسته به منظور وارث قدرت خود می‌گشت. شاهزاده جوان تث ادم (پسر رامسس) جادوگر را با عدالت و شایستگی‌اش تحت تأثیر قرار داد.

اما قبل از اینکه شزم بتواند قدرت‌هایش را به او ببخشد، دختر شیطانی‌اش، بِلِیز با ایزد ست معامله انجام داد. جادوگر به تث ادم قدرتی اعطا نمود که بواسطهٔ آن تبدیل به ادم توانا می‌گشت و با گفتن کلمه جادویی شزم، در ازای بدست آوردن قدرت‌های جادوگر، از برکت توانایی‌های هفت ایزد مصر باستان بهرمند می‌شد.


بیشتر بدانید : از اما استون تا دواین جانسون/سلبریتی هایی که از بیماری های روحی رنج می برند

بیشتر بدانید : دواین جانسون با چشمانی اشکبار از نبرد سختش با افسردگی گفت

بیشتر بدانید : چرا دواین جانسون از بازیگران مرد تقاضا کرد تا در گلدن گلوب 2018 مشکی بپوشند؟

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را دارند : از جورج کلونی تا دواین جانسون

بیشتر بدانید : سلبریتی‌های مشهور هالیوود سال ۲۰۱۸ را چگونه گذراندند!


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : mizanonline.com

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X