حمید فرخ نژاد، بازیگر سینما متنی در اینستاگرام خطاب به علی علیزاده تحلیلگر سیاسی مقیم لندن منتشر کرد

پاسخ صریح و محکم فرخ نژاد به پیام تحلیلگر جنجالی این روزها

حمید فرخ نژاد، بازیگر سینما متنی در اینستاگرام خطاب به علی علیزاده تحلیلگر سیاسی مقیم لندن منتشر کرد. او با انتشار عکسی از علیزاده نوشت:
جناب اقای استاد علی علیزاده پست دلسوزانه و نصایح مادرانه شما واصل گردید. خوشحالم از کیلومتر ها اونور تر بفکر مردمت هستی و مشکلات اقتصادی اون ها رو درک میکنی.
ولی خدمتت عرض کنم، قصد ندارم به نصایح گهربارت عمل کنم، چهل ساله توی مملکتمون عده ایی خود شیرین و عده ایی مال مردم خور با تکنیک جنابعالی که "اب به اسیاب دشمن نریزید" و "در این شرایط حساس کنونی"، مطبوعات و وجدان بیدار جامعه رو به سکوت وا داشتند و چراغ ها رو خاموش کردن تا سارقان و غارتگران بیت المال با خیال راحت ببرند و بخورن و از حوالی محل اقامت حضرتعالی به ریش این مردم بخندن.
نه برادر میگم، بازم میگم!
حجم گسترده رانت و فساد اقتصادی و فامیل بازی در این مملکت ریشه در همین نگاه جنابعالی داره، اتفاقا سیاه نمایی، نگفتن و سکوته!
کاش گوشه ایی از مشکلات و شکواییه هایی که طی این روزا از طرف این ادمای بی پناه و از سر ناچاری به منه هیچکاره منتقل میشد به تو ارجاع داده میشد، اون وقت اگه میتونستی ساکت بشینی و منعکس نکنی، توی وجدانت شک میکردم، کارت رو بکن و به شغلت برس، تاریخ در باره عملکرد من و شما قضاوت خواهد کرد.

بیشتر بدانید : همدردی عمیق حمید فرخ نژاد با محسن چاوشی + عکس

بیشتر بدانید : تلنگر جسورانه حمید فرخ نژاد به سیاستمداران + عکس عبرت آموز

بیشتر بدانید : متلک های تند و جسورانه حمید فرخ نژاد به روحانی + عکس کناییگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی حمید فرخ نژاد

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X