اوون ویلسون Owen Wilson بازیگر 50 ساله به تازگی صاحب نوزاد دختر شده است، اما هنوز به دیدن فرزندش نرفته است

اوون ویلسون Owen Wilson و نوزاد دخترش

اوون ویلسون Owen Wilson که به تازگی از دوست دخترش Varunie Vongsvirates صاحب یک نوزاد دختر شده است، اما گفته شده که او از دیدن دخترش امتناع کرده است.

طبق گفته Us Weekly این نوزاد دختر که لیلا  Lyla  نام دارد در ماه اکتبر به دنیا آمده است؛ اما پدرش هنوز به دیدن او نرفته است.

اون ویلسون خواستار قانون حفاظت و دوری از دوست دختر سابقش است.

بازیگر مارلی و من حتی قرار ملاقات های دادگاه در ماه ژوئن را چک نکرده است.

علی رغم اینکه اوون ویلسون به دیدن دخترش نرفته و با Varunie که پنج سال با هم ارتباط داشتند تماسی برقرار نمی کند، این دختر به رسانه ها گفته است که لی لا Lyla شبیه پدرش اوون ویلسون است.

Varunie,اوون ویلسون
Varunie در سال 2016


طبق ادعای این بازیگر به او مجله ها گفته است که این موضوع خصوصی است و درست نیست که در موردش قضاوت شود.

Varunie نیز چند عکس بامزه از دختر کوچکش در اینستاگرام منتشر کرده است و ظاهرا نام فامیلی پدرش را برای او انتخاب کرده است.

اوون ویلسون,دوست دختر,نوزاد 
نوزاد دختر اوون ویلسون بازیگراو در ایسنتاگرام زیر عکسی که چند هفته پیش منتشر کرد نوشته است: پرنسس کوچک شیرین من. لی لی آرانیا ویلسون، Lyla Aranya Wilson،  متولد 10-09-2018.

اوون ویلسون 50 ساله قبل از این نوزاد نیز دو فرزند دیگر داشته است- یک پسر به نام رابرت متولد 2011 از دوست دختر سابقش Jade Duell، و یک پسر دیگر به نام فین متولد 2014 از مربی بدنسازی Caroline Lindqvist.

اوون ویلسون متولد 18 نوامبر 1986 که به کمدین دماغ کج مشهور است، دماغش دوبار در دوران کودکی شکسته و صورت منحصر به فردش حاصل همین تصادفات است خودش علاقه ای به توضیح آن حادثه ندارد و گفته که قبل از شکستگی هم دماغ خیلی زیبایی نداشته است.

 

بیشتر بدانید : بازیگرانی که در فیلم ها با هم دشمن اما در واقعیت دوست صمیمی اند + عکس

بیشتر بدانید : باورتان می‌شود این ستارگان همسن باشند؟ + تصاویرتهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X