وقتی ویل اسمیت غول چراغ جادو می شود! + عکس
نخستین تصویر از حضور ویل اسمیت بازیگر مطرح سینمای هالیوود در فیلم سینمایی "علاءالدین" در نقش غول چراغ جادو توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد

نخستین تصویر ویل اسمیت در نقش غول چراغ جادو

فیلم سینمایی "علاءالدین" به کارگردانی "گای ریچی" اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را بیست و چهارم ماه می ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد. نخستین تصویر ویل اسمیت در نقش غول چراغ جادو منتشر شد.

ویل اسمیت,فیلم سینمایی علاءالدین,ویل اسمیت درعلاءالدین,ویل اسمیت غول چراغ جادو
ویل اسمیت در فیلم سینمایی "علاءالدین"


مینا مسعود، نیومی اسکات، مروان کنزاری، نوید نگهبان، نسیم پدراد، بیلی مگنوسن و نومان اکار از جمله بازیگرانی هستند که علاوه بر اسمیت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

"جان آگوست" نگارش فیلمنامه این اثر را بر اساس داستان اصلی علاالدین بر عهده داشته و "گای ریچی" کارگردانی آن را انجام خواهد داد. این فیلم به نوبه بسیاری از کارشناسان موفق ترین نسخه از علاءالدین خواهد شد.

ریچی پیش از این کارگردانی فیلم‌های همچون "شرلوک هلمز"، "اسنچ" و "شاه آرتور" را در کارنامه داشته و حالا سراغ اتفاق تازه‌ای در سینما رفته است. این فیلم کمدی هالیوودی در حال حاضر مراحل پیش تولید را گذرانده و از اواخر تابستان تولید خود را آغاز خواهد کرد. هنوز در خصوص سایر بازیگران این پروژه صحبتی به میان نیامده است.

 

بیشتر بدانید : 30 نکته جالب در مورد ویل اسمیت به بهانه تولد 50 سالگی

بیشتر بدانید : فیلم پرش ویل اسمیت به دره در سن 50 سالگی!

بیشتر بدانید : چرا «ویل اسمیت» جانگو را بازی نکرد؟

بیشتر بدانید : ویل اسمیت این فیلم را بخاطر پسرش می سازد؟

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mizanonline.com