مراسم افتتاح نمایشگاه عکس « نگاه به آینده» با حضور جمعی از هنرمندان روز دوشنبه یکم بهمن ماه برگزار می گردد

افتتاح نمایشگاه عکس «نگاه به آینده»

با پایان داوری آثار نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده» توسط محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا، آثار منتخب این جشنواره همزمان با مراسم اهدای جوایز برگزیدگان، به نمایش درخواهندآمد.

نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده»، که از آبان ماه تا آذرماه 1397 توسط بانک آینده و با هدف تشویق عکاسان و هنرمندان ایران به ثبت دیدگاه هایشان نسبت به موضوع «آینده» در قالب عکس برگزارشد، پذیرای آثار 1267 هنرمند عکاس از سراسر ایران بود.

از میان 4983 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره عکس «نگاه به آینده»، 2358 اثر به مرحله داوری راه پیدا کردند که پس از برگزاری 3 جلسه داوری و بیش از 25 ساعت ارزیابی آثار، 95 اثر از 62 عکاس به نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» راه یافتند.

تمامی آثار راه یافته به نمایشگاه، مبلغ 1 میلیون ریال به عنوان حق التصویر دریافت خواهندنمود و کتاب جشنواره نیز به تمامی راه یافتگان اهدا می شود.

انتخاب آثار برگزیده از میان 95 اثر راه یافته به نمایشگاه صورت گرفته که همزمان با مراسم افتتاح نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» معرفی می شوند.

مراسم افتتاح نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» با حضور هنرمندان، عکاسان و منتخبین این جشنواره، روز دوشنبه یکم بهمن ماه 1397 ساعت 5 عصر در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

اسـامـی منتخبین جشنـواره عـکس نگـاه به آینده، در سـایت جشنـواره به آدرس  www.ba-festival.com  قابل مشاهده است.




گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع:ba-festival.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X