جزییات اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که گروه‌های موسیقی به تفکیک سبک در هشت سالن تهران روی صحنه خواهند رفت

انتشار جدول اجراهای جشنواره موسیقی فجر

جزییات اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد  که گروه‌های موسیقی با تفکیک سبک در هشت سالن تهران روی صحنه خواهند رفت. 

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران و برج میلاد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ میزبان هنرمندان موسیقی خواهند بود. ضمن اینکه برج آزادی، ایوان شمس و سالن سوره حوزه هنری نیز دیگر سالن‌های جشنواره امسال هستند که در یک نوبت، در ساعت ۱۹، هنرمندان و علاقمندان به موسیقی را میزبانی می‌کنند.

هم چنین بلیت فروشی تمامی ‌اجراهای جشنواره موسیقی از ساعت ۱۲  روز پنجشنبه  ۴ بهمن آغاز می‌شود و علاقمندان می‌توانند از طریق دو سامانه «ایران کنسرت» و «۳۶۷۰»  بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

امسال در مجموع، هنرمندان حوزه موسیقی ۸۵ اجرا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی خواهند داشت. همچنین ۲۰ فیلم مستند حوزه موسیقی در خانه سینما به نمایش در می‌آید. از دیگر برنامه‌های امسال جشنواره موسیقی فجر، برگزاری نشست‌های تخصصی چهل سالگی انقلاب است که از طریق رادیو گفتگو از ساعت ۲۰ تا ۲۱ پخش خواهد شد. اخبار تکمیلی درباره برنامه این نشست‌ها به زودی اعلام می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن آغاز شده و تا ۲۹ بهمن ادامه دارد. مراسم اختتامیه جشنواره نیز روز ۳۰ بهمن در تالار وحدت برگزار می‌شود.

در ادامه جدول سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر را مشاهده می نمایید:

جدول سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر
جدول سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر


 

بیشتر بدانید : برندگان جایزه باربد در اختتامیه جشنواره موسیقی فجر 96 اعلام شدند

بیشتر بدانید : مراسم اختتامیه جشنواره موسیقی فجر 96: جزئیات دقیق

بیشتر بدانید : جدول اجراهای سی و سومین جشنواره موسیقی فجر 96 منتشر شد

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X