تتت

سومین مجموعه "مردگان متحرک، زامبی‌های جسدخوار" برای اکران در سال ۲۰۲۰ ساخته می‌شود

سومین سری "مردگان متحرک" تولید می شود


شبکه "اِی‌ام‌سی" سومین سری "مردگان متحرک" که ماجرای نجات یافتگان در جهان و درگیری با زامبی‌های جسدخوار را به تصویر می‌کشد، خلق می‌کند. سری جدید سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

این سری جدید که هنوز عنوانی برای آن مشخص نشده به همراه دو سری دیگر برای تولید و پخش در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند.

 به نقل از ورایتی، "اسکات کالینز" مدیر بخش آگهی شبکه‌های "اِی‌ام‌سی" گفت: "این تصمیم به ما این امکان را می‌دهد که در بازار حضور داشته باشیم و روند تولید "مردگان متحرک" قطع نشود و از ماقبل مسابقات سوپر بول تا روز شکرگزاری ادامه یابد."

سری جدید حول محور دو شخصیت اصلی زن می‌چرخد و ماجراهای بسیار جذابی در پی دارد.

سری جدید سریال مردگان متحرک Walking Dead
سری جدید سریال مردگان متحرک Walking Dead

نکته جالب توجه در مورد این فیلم میزان قیمت بالای آگهی‌هایی است که حین این برنامه پخش می‌شود. میانگین قیمت پخش آگهی در این برنامه حدود ۴۱۵ هزار دلار تعیین شده که در تلویزیون تنها برنامه بازی‌های فوتبال "ان‌اف‌ال" نرخی بالاتر از این برنامه را دارا هستند.

سری پیشین این فیلم تنها در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۲۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار از محل آگهی‌های این برنامه درآمد داشته است هرچند همین مبلغ قابل توجه هم نسبت به سال پیشین خود یعنی سال ۲۰۱۷ که میزان ۲۶۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار درآمد داشته، ۸.۴% هشت و چهار دهم درصد اُفت درآمد داشته است.

بیشتر بدانید : نگاهی به فصل 9 سریال مردگان متحرک walking dead

بیشتر بدانید : اولین عکس های منتشر شده از فصل 9 سریال مرده های متحرک (واکینگ دد)

بیشتر بدانید : سریال مردگان متحرک با استقبال بی نظیر بازگشت

بیشتر بدانید : دو بازیگر دوست داشتنی سریال واکینگ دد با هم عهد بستند! + عکسگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X