ویدئویی ۳۰ثانیه‌ای از قسمت چهارم فصل پایانی «بازی تاج و تخت» پیش از توزیع رسمی در فضای مجازی پخش شده است

 لو رفتن سریال پیش از پخش، بلای جان «بازی تاج و تخت»

 «بازی تاج و تخت» نامی است که این روزها بسیار می‌شنویم، سریالی محبوب که در چند سال اخیر علاقه‌مندان و مشتاقان بسیاری در جهان پیدا کرده است و از توزیع فصل پایانی آن چند هفته‌ای می‌گذرد.

همواره خطری که سریال‌های پرطرفدار و محبوبی از این دست را تهدید می کند، لو رفتن قصه و یا بخش‌هایی از آن است که باعث افت طرفداران و دنبال کنندگانشان می‌شود، به همین منظور هم سازندگان «بازی تاج و تخت» برای فصل پایانی این سریال دو پایان مجزا در نظر گرفته‌اند تا در صورت لو رفتن داستان، قصه تازه‌ای برای مخاطبان داشته باشند.

بیشتر بدانید : قسمت دوم فصل آخر سریال بازی تاج و تخت لو رفت!!


حال اما به نظر می‌رسد که با وجود تمام تدابیری که اندیشیده شد، بخش‌هایی از قسمت چهارم فصل آخر «بازی تاج و تخت» به طور غیرقانونی در فضای مجازی منتشر شده است، طبق اعلام ورایتی ویدئویی ۳۰ ثانیه‌ای از این قسمت چند ساعت قبل از پخش رسمی در فضای مجازی پخش شده است، این قسمت به یکی از جنگ‌های این سریال اختصاص داشت.

البته این ویدئو به سرعت از شبکه‌هایی چون یوتیوب و توئیتر حذف شد اما تصاویری از آن هنوز در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است. گویا فصل آخر «بازی تاج و تخت» نمی‌تواند بدون آنکه بخشی از آن لو برود به پایان برسد، چرا که پیشتر هم این اتفاق درباره قسمت‌های قبلی این فصل به نوعی دیگر رخ داده بود.

 

بیشتر بدانید : مقایسه دستمزد بازیگران سریال بازی تاج و تخت با بازیگران پردرآمد دیگر

بیشتر بدانید : عکس های خنده دار و بامزه از پشت صحنه «بازی تاج و تخت»

بیشتر بدانید : نقد قسمت دوم فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones + عکس

بیشتر بدانید : چند عکس جدید از ایپزود 4 فصل 8 سریال GOT


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir

 
 

پربیننده های این بخش

 
X