سوسن پرور، بازیگر تئاتر و تلویزیون، در صفحه ی اینستاگرام خود عکسی از صدیقه کیانفر که به‌تازگی از بیمارستان مرخص شده است، منتشر کرد

صدیقه کیانفر از بیمارستان مرخص شد

 صدیقه کیانفر که از دهه ۳۰ خورشیدی در رادیو به هنرنمایی پرداخته، در سال‌های قبل از انقلاب در سریال‌های تلویزیونی بازی کرده و بعد از انقلاب وارد عرصه بازیگری سینما هم شده است، چند روزی در بیمارستان شرکت نفت بستری شده بود.

او از روی تخت بیمارستان، در پیامی تصویری، از بیکاری و دوری از عرصه بازیگری گلایه کرده و گفته بود حتی از رادیو هم که خانه اول او بوده است، دیگر پیشنهاد کار ندارد.

دیشب، سوسن پرور، بازیگر تئاتر و تلویزیون، با عکسی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، توضیح داد که صدیقه کیانفر پس از چند روز بستری شدن، به خانه بازگشته است.

او در توضیح این عکس که در آن چند بازیگر زن دیگر هم دیده می‌شوند، نوشت: «خدا رو شکر خانوم کیانفر مرخص شدن و به خونه برگشتن. الهی همیشه تنشون سلامت باشه. دم همه شما عزیزان هم گرم و خدا حفظتون کنه.»

 عکس صدیقه کیانفر و بازیگران پس از مرخصی شدن از بیمارستان
اینستاگرام سوسن پروربیشتر بدانید : بازیگر پیشکسوت بدلیل تنهایی درخواست رفتن به خانه سالمندان را داد!

بیشتر بدانید : غم دردناکی که سال هاست صدیقه کیانفر در دل می پروراند

بیشتر بدانید : بازیگر پیشکسوت زن، به دلیل آویزان شدن از درخت آسیب دید!!

بیشتر بدانید : صدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد + علت و وضعیت فعلی

بیشتر بدانید : بغض خانم بازیگر شکسته شد!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه ی شخصی سوسن پرور


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!! زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!!

فرانچسکو گالدِلی ۵۸ ساله و وانیا گُفی ۴۵ ساله، زوجی که از نام و اعتبار جرج کلونی، ستاره بزرگ هالیوود، سوءاستفاده می کردند و از سال ۲۰۱۳ فراری بودند، سرانجام بازداشت شدند

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس

در‌های قدیمی و باستانی‌ای وجود دارند که هرگز باز نشده‌اند و راز‌های درون این در‌ها برای همیشه مخفی خواهد ماند. این در‌ها به خودی خود رمزآلود هستند و از آنجایی که هرگز باز نشده‌اند سوال‌های بیشتری در خصوص دلیل وجود این در‌ها و باز نشدن آن‌ها وجود دارد

 
X