وقتی از تیلور سوئیفت پرسیدند آیا می‌خواهد روزی بچه‌دار شود، او این سوال را تبعیض جنسیتی دانست و حاضر نشد به آن پاسخ دهد

ماچرایی که تیلور سوییفت را ناراحت کرد

جریان از این قرار بود که در گفتگویی با خبرگزاری آلمان مصاحبه‌کننده اشاره کرد سوئیفت در ماه دسامبر ۳۰ ساله خواهد شد. او از سوئیفت پرسید: "آیا [۳۰ ساله شدن] نقطه عطفی در زندگیت خواهد بود؟ آیا میل داری روزی مادر شوی، بچه‌دار شوی؟"

به گزارش هافینگتون پست، سوئیفت بدون درنگ پاسخ داد: "فکر نمی‌کنم وقتی یک مرد ۳۰ ساله می‌شود، هیچوقت از او چنین سوالی را کنند. پس من هم به این سوال جواب نخواهم داد."

به جای آن، سوئیفت از هیجان خود از شروع دهه تازه در زندگی‌اش صحبت کرد و از این که چطور مثل سنین بیست سالگی‌اش دوباره چیزهای تازه را حتی اگر شده در آنها شکست بخورد، امتحان خواهد کرد.

او چند وقت پیش در قطعه‌ای که برای مجله "ال" (Elle) نوشته بود به سی چیز که پیش از ۳۰ سالگی یاد گرفته، اشاره کرد، از جمله این که "تلاش و شکست، تلاش دوباره و شکست دوباره، طبیعی است."

 

بیشتر بدانید : 10 نکته ای که در مورد تیلور سوئیفت نمی‌دانستید!!

بیشتر بدانید : عکس عجیبی که «تیلور سویفت» در خانه‌اش نگهداری می‌کند!!

بیشتر بدانید : تیلور سویفت با ترس زندگی می کند!

بیشتر بدانید : وقتی رایان سیکرست محو تماشای تیلور سوئیفت شد!گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع:  iranart.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!! زوج کلاهبرداری که از نام و اعتبار جورج کلونی سوء استفاده کردند!!

فرانچسکو گالدِلی ۵۸ ساله و وانیا گُفی ۴۵ ساله، زوجی که از نام و اعتبار جرج کلونی، ستاره بزرگ هالیوود، سوءاستفاده می کردند و از سال ۲۰۱۳ فراری بودند، سرانجام بازداشت شدند

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس درهای مرموز باستانی که باید برای همیشه بسته بمانند! + عکس

در‌های قدیمی و باستانی‌ای وجود دارند که هرگز باز نشده‌اند و راز‌های درون این در‌ها برای همیشه مخفی خواهد ماند. این در‌ها به خودی خود رمزآلود هستند و از آنجایی که هرگز باز نشده‌اند سوال‌های بیشتری در خصوص دلیل وجود این در‌ها و باز نشدن آن‌ها وجود دارد

 
X