نخستین تصویر از حمید فرخ‌نژاد در فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی منتشر شد، شبنم مقدمی، پگاه آهنگرانی و سعید آقاخانی دیگر بازیگران اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند

 شبنم مقدمی و حمید فرخ‌نژاد  در «زنبور کارگر»

 فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی و کارگردانی افشین صادقی اخیراً در تهران آغاز شده و همچنان در حال انجام است.

حمید فرخ‌نژاد در سکانس‌های اخیر جلوی دوربین فیلم رفته است. گروه طی روزهای گذشته در لوکیشن‌هایی چون بیمارستان طالقانی، پنت هاوسی در ونک و سهله کبوتران در جاده بهشت زهرا (س) مشغول فیلمبرداری بودند.

حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، پگاه آهنگرانی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد، ستایش موسوی و … گروه بازیگران  این درام اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه قصه این فیلم آمده است: بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود. حالا دختر او درصدد قصاص قاتل است. در این میان تنها شاهد، دوست دختر قاتل است…

«زنبور کارگر» بعد از «حوالی اتوبان» و «طاووس های بی پر»، سومین فیلم سینمایی سعید نعمت الله در مقام فیلمنامه‌نویس به شمار می‌رود. افشین صادقی هم دو فیلم سینمایی «داشتن و نداشتن» و «مقلد شیطان» و بیش از ۳۰ فیلم تلویزیونی را در جایگاه کارگردان در کارنامه خود دارد.

 شبنم مقدمی,حمید فرخ‌نژاد,زنبور کارگر 
 شبنم مقدمی و حمید فرخ‌نژاد  در «زنبور کارگر»

 

بیشتر بدانید : تغییر چهره سیامک انصاری و خنده های شبنم مقدمی در نشست خبری

بیشتر بدانید : عکس های یک فیلم جدید با بازی پگاه آهنگرانی و سعیدآقاخانی

بیشتر بدانید : الناز شاکردوست، شبنم مقدمی و... در اکران «شبی که ماه کامل شد»


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X