سوفی ترنر، بازیگر سریال «بازی تاج و تخت»، در نقش یک خواننده مرد + عکس
بیوگرافی بوی جورج موسیقیدان مشهور دهه۹۰ میلادی قرار است ساخته شود و یکی از پیشنهادات اصلی برای ایفای این نقش بازیگر کاراکتر سانسا استارک در «بازی تاج و تخت» است

سانسا استارک، یکی از پیشنهادات اولیه برای بازی در نقش بوی جورج

بیوگرافی جورج جیمز خواننده کلاسیک دهه۹۰ میلادی در حال ساخت است و این درحالی است که سوفی ترنر، بازیگر نقش سانسا استارک در سریال «بازی تاج وتخت» یکی از پیشنهادات اولیه برای بازی در نقش بوی جورج است.

بوی جورج می‌گوید: «برخی از پیشنهادات واقعا جالب بود، زمانی که خواستند تصمیم بگیرند چه کسی این نقش را بازی کند، یکی از جالب‌ترین پیشنهادات سوفی ترنر بود. این واقعا عجیب به نظر می‌رسید اما این یک پیشنهاد بود که خیلی آن را دوست دارم گرچه فکر می‌کنم این موضوع مردم را ناراحت می‌کند چون می‌گویند: «او یک زن است و نمی‌تواند نقش شما را به درستی اجرا کند. اما اینگونه نیست، وقتی که ۱۷ ساله بودم، دوست داشتم جای او باشم و آنطور که به نظر می‌آید ترنر بسیار به این ایده نزدیک است.»

سوفی ترنر در نقش بوی جورج خواننده
سوفی ترنر در نقش بوی جورج خواننده


بیوگرافی بوی جورج توسط ساشا گرواسی نوشته شده است و این نوشته به لحاظ کلاسیک بسیار موفق خواهد بود، زیرا در آن انگیزه‌های خواننده را از طریق موفقیت‌ها و شکست‌هایش با فرهنگ دهه۱۹۸۰ بررسی و ردیابی می‌کند و در ادامه به بررسی مفاهیم آزادتر یک فیلم جهانی بر اساس موسیقی می‌پردازد.

 

بیشتر بدانید : نکات جالب از زندگی سوفی ترنر بازیگر نقش «سانسا استارک» + عکس کودکی

بیشتر بدانید : 10 حقیقت جالب درباره سوفی ترنر بازیگر «بازی تاج و تخت» + عکس

بیشتر بدانید : سوفی ترنر دلیل نامزد شدنش با جو جوناس در 21 سالگی را توضیح داد

بیشتر بدانید : از امیلیا کلارک تا سوفی ترنر: آثار بعدی بازیگران اصلی بازی تاج و تخت

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir