آزاده صمدی به تازگی سه عکس از خود در نمایش پربیننده "رویای نیمه شب تابستان" منتشر کرده است که خیلی ها را مشتاق دیدن این کار کرد

 آزاده صمدی در رویای نیمه شب تابستان

 آزاده صمدی به تازگی سه عکس از خود در نمایش پربیننده "رویای نیمه شب تابستان" منتشر کرده است که خیلی ها را مشتاق دیدن این کار کرد.

این نمایش که تا سی و یکم مرداد در تئاتر مستقل روی صحنه است.

آزاده صمدی نقش هیپولیتا را اجرا می کند البته سیستم حضور بازیگران چرخشی ست و در شب هایی آذین نظری جای او را می گیرد.

نمایش "رویای یک نیمه شب تابستان" نوشته نویسنده شهیر انگلیس ویلیام شکسپیر است که مصطفی کوشکی آن را به همراه باقر سروش برگردان کرده و به زبان و تم دلخواه‌شان آن را بازنویسی کرده‌اند. قصه درباره پادشاه آتن است که می‌خواهد چله تابستان، شبی که ماه قرص کامل است با هیپولیتا دختری از قبیله وحشی آمازون ازدواج کند. بنابراین شاه دستور می‌دهد آن شب جوانان آتنی واقعا خوش‌گذرانی کنند اما تمام جوانان آتنی از این موضوع خوشحال نیستند. لایساندر و دیمیتریوس که از کودکی با هم دوست بوده‌اند، هردو عاشق هرمیای زیبا دختر همسایه‌شان هستند ولی پدر هرمیا دو پا را در یک کفش کرده که دخترش باید شب عروسی شاه و در حضور شاه با دیمیتریوس ازدواج کند، وگرنه هرمیا را می‌کشد یا به معبد کاهنان می‌فرستد که تا آخر عمر همان جا ترشیده بماند، حال آنکه هیچکس در آن محله آتن نیست که نداند هرمیا از بچگی عاشق لایساندر بوده‌ است ... این کلیت داستانی است که شکسپیر در سال‌های 56-1954 آن را به رشته تحریر درآورده است، اما کوشکی آن را با تغییراتی برگردان کرده و به روی صحنه آورده است.

 آزاده صمدی,رویای نیمه شب تابستان 
 آزاده صمدی در رویای نیمه شب تابستان

 آزاده صمدی,رویای نیمه شب تابستان 
 آزاده صمدی در رویای نیمه شب تابستان

 آزاده صمدی,رویای نیمه شب تابستان 
 آزاده صمدی در رویای نیمه شب تابستان

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی آزاده صمدی

 
 

پربیننده های این بخش

 
X