پسر پرویز پرستویی بازیگر شد! + واکنش پرویز پرستویی و عکس
«هم گناه» اولین تجربه مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است که پرویز و بهروز پرستویی در آن بازی می‌کنند. پرویز پرستویی به ماجرای بازیگر شدن پسرش واکنش نشان داد

نقش جوانی پرویز پرستویی در "هم‌‌گناه" به پسرش رسید

 با شروع فیلمبرداری سریال «هم‌ گناه» بهروز پرستویی مقابل دوربین مصطفی کیایی قرار گرفت و برای اولین‌بار به ایفای نقش پرداخت.

این نخستین تجربه بازیگری بهروز پرستویی، فرزند پرویز پرستویی است که حالا با ایفای نقش در کاراکتر جوانی پدر، آن را پشت سر می‌گذارد.

«هم گناه» اولین تجربه مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است که با سرمایه‌گذاری یکی از VOD ها تولید خواهد شد.

برخی از VOD ها در سرمایه‌گذاری و نمایش سریال‌های شبکه نمایش خانگی حضور دارند و طبیعتا به این صورت سود خوبی عایدشان می‌شود، اما سوال این است که چرا تمام رسانه‌های نمایش خانگی از این امتیاز بهره‌مند نیستند؟ در بیشتر سریال‌های شبکه‌های نمایش خانگی غالبا بازیگران مشخصی حضور دارند و این نشان از عدم نظارت و تصویب قوانین ناعادلانه برای همه بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون است.

البته در این سریال بازیگران متفاوتی نسبت به دیگر سریال‌های نمایش خانگی حضور دارند و برخی از آنان مانند پرویز پرستویی اولین بار است که در شبکه نمایش خانگی حاضر می‌شوند؛ هدیه تهرانی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، رویا تیموریان و مسعود رایگان از دیگر بازیگران این سریال هستند.

مصطفی کیایی در ماه‌های قبل مشغول فیلمبرداری فیلم «مطرب» بود که در آن نیز پرویز پرستویی به ایفای نقش یک مطرب می‌پرداخت.

 پرویز پرستویی در واکنش به بازیگر شدن پسرش در اینستاگرام خود چنین نوشت:

«امروز در دنیای مجازی اخبار بازی پسرم (بهروز پرستویی) در مجموعه شبکه خانگی (همگناه )، به کارگردانی اقای مصطفی کیایی عزیز ، بحث داغی را بوجود آورده ،از ظهر تا الان داشتم کامنت ها و اخبارهای مربوط به این موضوع رو میخوندم . مثلا: چقدر پدر و پسر به هم شبیه اند. پسر بهتراز پدره

برام جالب بود وبرای اینکه خدای ناکرده سوء تفاهم پیش نیادو سوء تعبیر نشه ،تنها کسی که پست نگذاشت ،خودم بودم . اما از اونجایی که متاسفانه بعضا،عزیزانی با دقت پست هارو نمیخوانند ،به کامنت هایی برخوردم که: بله دیگه ،حالا این کار چه تفاوتی با آقایان و آقازاده ها داره؟ اینهمه تحصیل کرده هنر داریم ،هنوز این فرصت ها براشون پیش نیامده. پرستویی چون خودش تواین کاره پسرشم آورده. پرستویی پس چرا آقازاده هارو شماتت میکنه؟

البته آقای مصطفی کیایی در پستی که گذاشتن توضیح دادن علت حضور فرزند من در این مجموعه فقط به خاطر شباهت اش به منه ،مثل درنا مدنی که جوانی رویا تیموریان عزیز رو بازی میکنه. ناگفته نماند ،بهروز پرستویی در فیلم آژانس شیشه ای هم بخاطر شباهت اش پسر کوچک من و بازی میکرد و همچنین بهروز پرستویی و دخترم هرود در سریال پهلوانان نمی میرند ساخته (آقای حسن فتحی عزیز) که تهیه کننده آن، دوست عزیزم آقای محمد بیک زاده بود و لنگ دو کودک بودند و خواستم کارشان لنگ نماند، در سه اپیزود بازی کرده بودند .

بنده اگر میخواستم در دنیای بازیگری باشند میتونستم کلی حمایتشون کنم ،حالا یا موفق ویا ناموفق،مثل خیلی از عزیزانی که هیچ نسبتی با من نداشتند و در عالم هنر حمایتشون کردم . و از خود من هم پرکارتر هستند. اصلا قصد گذاشتن این پست و نداشتم، ولی احساس کردم خیلی ها اذیت شدند و نسبت هایی دادند ، خواستم بگم نگران نباشید ، بهروز پرستویی زندگی خودش و داره و دغدغه‌اش بازیگری نبوده و اگر هم دلش بخواد در این عالم هنر باشه من هیچ نقشی نخواهم داشت ، چرا که دنیای بازیگری خیلی بیرحم تر از این حرفهاست، بلد باشی میمونی وگرنه با مغز به زمینت خواهد زد.»

در ادامه پست منتشر شده در ضفحه ی پرویز پرستویی را مشاهده می نمایید:

واکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرشواکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرش


بیشتر بدانید : پست پرویز پرستویی برای دختری که فاجعه ای دردناک و تاسف آور را تجربه کرده + عکس

بیشتر بدانید : واکنش پرویز پرستویی به موفقیت جعفر پناهی در کن 2018

بیشتر بدانید : تبریک پرویز پرستویی به بهروز وثوقی + عکس بهروز وثوقی و همسرش

بیشتر بدانید : پرویز پرستویی با عصبانیت سکوت سیاسی اش را شکست!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com/ صفحه ی شخصی پرویز پرستویی