پس از اظهارات اخیر پگاه آهنگرانی و برخی اتفاقات پیش آمده این سوال به وجود می آید که آیا این بازیگر در حال یک چرخش سیاسی ست؟

پس از همکاری پگاه آهنگرانی با مستندساز اصولگرا حالا حمایت “کیهان” از این بازیگر!

سه ماه قبل بود که خبر همکاری مشترک پگاه آهنگرانی اصلاح طلب(!؟) و یک مستندساز اصولگرا با نام سهیل کریمی منتشر شد. این زن و مرد مشغول ساخت مستندی پیرامون انتخابات۸۸ بودند که تصویری ازشان توسط عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان منتشر شد.

به تازگی و بلافاصله بعد از سخنانی که پگاه در نقد برخی همکارانش بیان داشته نیز روزنامه اصولگرای “کیهان” به حمایت از این سخنان رفته و به پوشش خبری آنها پرداخته.

بیشتر بدانید : پگاه آهنگرانی: کمپین هایی که بازیگران راه می اندازند بی فایده است! + دلیل

پگاه در اظهارات اخیرش که “کیهان” آن ها را بازتاب داده به گلایه از بازیگرانی پرداخته که آمار فالوئرهای مجازی شان بدانها توهم قدرت میدهد تا درباره هر اتفاقی نظر دهند.

همراهی با سهیل کریمی و حالا استقبال “کیهان” از سخنان پگاه را چطور باید ارزیابی کرد؟  “کیهان” همان رسانه ایست که پیش از حضور پگاه در جشنواره برلین۲۰۰۹ به او توصیه کرده بود: مراقب باشید وقتی به آلمان میروید وطن فروشی نکنید!

این اتفاقات را که کنار هم بگذاریم اولین پرسشی که طرح میشود بریدن پگاه از جریان اصلاح طلبی است که سالها حامی آن بوده؟؟

آیا پگاه که عضو ستاد انتخابات کاندیدای سبز شکست خورده۸۸ بود و در انتخابات۹۲ هم نامش در میان حامیان حسن روحانی آمد و ساخت یک مستند پرحاشیه در نقد مسعود ده نمکی از سینماگران مطرح اصولگرا را در کارنامه دارد در حال یک چرخش سیاسی است؟؟

بیشتر بدانید : مسعود ده نمکی پشت پرده حبس 18ماهه پگاه آهنگرانی

آیا از حالا به بعد باید منتظر همکاری بیشتر پگاه با چهره های اصولگرا و ایفای نقش در آثار کارگردانان دست راست و همراهی با محصولات ارگانهای ارزشی متمول این جریان باشیم؟؟ راستی بودجه تولید همین مستندی را که پگاه با همکاری سهیل کریمی میسازد کجا داده؟؟؟

 شاید هم پگاه خسته از سیاسی بازی ترجیح میدهد در آستانه چهل سالگی دیگر نه با “این” باشد و نه با “آن” یا در حالت خوشبینانه هم با “این” باشد و هم با “آن”؟؟


بیشتر بدانید : پاسخ کنایه آمیز پگاه آهنگرانی به پیشنهاد نظارت بر انتخابات!!

بیشتر بدانید : در دیدار پگاه آهنگرانی و سخنگوی شورای نگهبان چه گذشت؟ + عکس

بیشتر بدانید : پیام تمسخر آمیز مهناز افشار برای پگاه آهنگرانی و پاسخ منیژه حکمت + عکس

بیشتر بدانید : بازیگر زن: خیلی ها به من فحش دادند چرا به روحانی رای دادی!!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: cinemajournal.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X