"به سوی ستارگان" با بازی برد پیت گیشه جهانی را برای دومین هفته متوالی تحت سلطه خود گرفت

فروش فیلم ها در گیشه و پیشتازی "به سوی ستارگان"

فیلم درام فضانوردی با بازی برد پیت، در این هفته از ۵۰ گیشه بین المللی (غیر از گیشه آمریکای شمالی) ۱۸ میلیون دلار فروش داشت و به راحتی در رتبه نخست جهان در بین فیلم‌های هالیوودی قرار گرفت.

فیلم "به سوی ستارگان" بعد از دو هفته اکران در سینماها، ۵۳ میلیون دلار در کشور‌های خارجی فروش داشته و به اضافه گیشه آمریکای شمالی، به فروش ۸۹ میلیون دلار رسیده است. این فیلم در روسیه با ۳ میلیون دلار و در برزیل با ۹۰۰ هزار دلار کار خود را آغاز کرده است.

 انیمیشن فانتزی "نفرت انگیز" که صدرنشین گیشه هالیوود شده بود، با ۲۹ میلیون دلار در رتبه بعدی است. این انیمیشن در ۲۷ بازار بین الملل نمایش داشت که بیشترین فروش آن در مکزیک با ۲ میلیون دلار، برزیل با ۱.۵ میلیون و آلمان با ۷۰۰ هزار دلار رقم خورد. داستان این انیمیشن در کشور چین رقم می‌خورد و از سه شنبه در گیشه این کشور به نمایش گذاشته خواهد شد. "نفرت انگیز" داستان دختری است که با یک ماجراجویی افسانه‌ای روبرو می‌شود و قصد دارد، یک موجود عجیب و غریب که نام او را اورست گذاشته، به خانواده اش بازگرداند.

فیلم سینمایی "آن" هم با وجود افت ۴۸ درصدی، ۱۱ میلیون دلار دیگر فروش داشت. فروش بلیت این فیلم تا کنون ۴۱۷ میلیون دلار اعلام شده است.

 

بیشتر بدانید : برد پیت به ناسا رفت! + عکس

بیشتر بدانید : برد پیت در لباسی غیر معمول + عکس

بیشتر بدانید : سفر «برد پیت» و «اما استون» به صد سال قبل!

بیشتر بدانید : دلایل عجیب غیبت برد پیت از مراسم اسکار و خودداری وی از دریافت جایزه روشن شد!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X