شکایت از جنیفر لوپز به دلیل انتشار عکس خودش در اینستاگرام!
از جنیفر لوپز به دلیل انتشار عکسی از خود که حقوق مالکیت آن را در اختیار نداشت شکایت شد

جریمه 150 هزار دلاری جنیفر لوپز برای نقض قوانین کپی رایت

پس از برونو مارس ، جیجی حدید و رود استوارت ، جنیفر لوپز نیز به اتهام استفاده از عکس خودش بدون اجازه از عکاس، متهم می شود. این عکاس که در حالت عادی برای سلبریتی ها مزاحم تلقی می شود، از جنیفر لوپز عکسی گرفته بود که این ستاره پاپ خیلی به آن عکس علاقه مند شده بود ولی حق استفاده از آن را نداشت.

پس از اینکه جنیفر لوپز، ستاره پاپ عکسی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد ، مایکل استوارت عکاس این عکس برای نقض قوانین کپی رایت از جنیفر شکایت کرد ، که در صورت برنده شدن در دادگاه می تواند تا 150 هزار دلار از وی جریمه بگیرد.

طبق اسناد به دست آمده از دادگاه ، اعلام شده است که عکاس مالک آن عکس است و حق چاپ منحصر به فرد برای عکس مورد نظر را در اختیار دارد ، و به فرد دیگری اجازه انتشار آن را نداده . با این وجود ، لوپز بدون اجازه یا مجوز از شاکی از این عکس استفاده نموده است. آژانس عکس در اسنادی ادعا می کند که لوپز ، 50 ساله ، در نامه ای در تاریخ 12 دسامبر 2017 از عدم مالکیت خود در عکس با خبر شده است اما واکنشی نشان نداده است. جالب است که اینستاگرام نیز این عکس را حذف کرده است. جالب است که تخلف سلبریتی ها در اینستاگرام نیز با چنین مشکلاتی مواجه خواهد شد!

گزارشات نشان می دهد که استوارت (عکاس) در حالی که در شهر نیویورک قدم می زد ، عکسی از جنیفر لوپز گرفته که وی پیراهن رنگی و شلوار سفید پوشیده است. در عکس مذکور جنیفر لوپز و نامزدش الکس رودریگز در حال قدم زدن هستند. بنا بر گزارش ها ، این عکس را به Daily Mail مجوز داده است ، وی این مقاله را در ژوئن در وب سایت خود منتشر کرد. طبق گزارش ها ، وی همچنین آن را در دفتر حق چاپ ایالات متحده به ثبت رسانده است. با این حال ، جنیفر عکس را 2 سال پیش در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد . به محض اینکه عکاس آن را مشاهده نمود تصمیم به شکایت از لوپز گرفت.

بنا بر این شکایت
جنیفر لوپز به علت شکستن قوانین جهانی استفاده از عکس موظف است مبلغ 150،000 دلار پرداخت کند.

جالب اینجاست که ستاره پاپ در استوری خود جمله ای را به عکس اضافه کرد: "امروز روز خوبی بود !!" اما ظاهراً آن طور که به نظر می رسد زیاد هم خوب نیست!


بیشتر بدانید : مروری بر تمام ازدواج های جنیفر لوپز + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز: دو ازدواج اولم را اصلا حساب نمی کنم!!

بیشتر بدانید : 9 حقیقت درمورد زندگی جنیفر لوپز

بیشتر بدانید : نگاهی به فعالیت های سینمایی جنیفرلوپز Jennifer Lopez به مناسبت تولد 49 سالگی

 

تهیه و ترجمه : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ