نیلوفر شهیدی با انتشار تصویری در اینستاگرام خود، خبر از حضور خود و جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون در راهپیمایی اربعین حسینی (ع) داد

جمعی از هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون در راهپیمایی اربعین

عشق امام‌حسین(ع) همه اقشار را به طریق خود کشانده و هر سال هم این مسیر اربعین رونق بیشتری پیدا می‌کند. مروری بر مطالب منتشره در اینستاگرام برخی از هنرمندان نشان می‌دهد که آن‌هایی که رفته‌اند از شوق پیوستن به این مسیر می‌نویسند و آن‌هایی که نرفته‌اند از عبارت جامانده استفاده می‌کنند.

نیلوفر شهیدی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی در سریال «مرضیه» فلورا سام به ایفای نقش می‌پرداخت؛ تصویری از خودش به همراه جمعی از هنرمندان را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس هنرمندان در راهپیمایی اربعین 98
عکس هنرمندان در راهپیمایی اربعین 98

در این جمع پیام دهکردی، شقایق فراهانی، جواد افشار، مهدی عبادتی، آرش قادری(نویسنده) دیده می‌شوند.

البته در این کاروان هنرمندان عارفه لک (مدرس سینما)، علی درستکار (مجری)، محمد سلوکی (مجری)، هادی افشار (صدابردار)، سیدعلی احمدی (تهیه‌کننده)، محمدرضا شفیعی (تهیه‌کننده)، حبیب ایل‌بیگی (قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی)، مسعود فراستی (منتقد سینما)، علیرضا استادی (بازیگر)، مجید اسماعیلی (تهیه‌کننده و کارگردان)، محمدرضا عباسیان (مستندساز)، هدیه نصیری (منشی صحنه)، مجتبی امینی(تهیه‌کننده) و رضا قنبری (مدیر تولید) حضور دارند.


بیشتر بدانید : هنرمندان برای پیاده روی بزرگ اربعین راهی کربلا شدند: از افسانه بایگان تا...

بیشتر بدانید : محسن افشانی، افسانه بایگان و ... در راهپیمایی اربعین + عکس

بیشتر بدانید : تصادف و درگذشت هنرمند جوان در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X