امیلیا کلارک به تلاش‌ها برای لو دادن قصه فیلم جدیدش (آخرین کریسمس) اعتراض کرد

امیلیا کلارک: فیلم از چیزی که آدم‌ها حدس می‌زنند، پیچیده‌تر است!

 در حالی که گمانه‌زنی‌ها درباره داستان فیلم "آخرین کریسمس" در فضای اینترنت به جایی رسیده که تعداد زیادی از رسانه‌ها و افراد سعی می‌کنند پیچ پایانی قصه را پیش از اکران کشف کنند، امیلیا کلارک بازیگر این فیلم از این رقابت برای لو دادن قصه انتقاد کرده است.

از زمان پخش اولین تیزر "آخرین کریسمس" با بازی کلارک و هنری گولدینگ عده‌ای می‌گفتند این فیلم با آنچه در این تیزر دیده می‌شود متفاوت است و یک فیلم کریسمسی معمول نیست.

ظاهرا داستان درباره یک زن جوان لندنی است که مردی غریبه تعقیبش می‌کند و بین آنها رابطه‌ای عاشقانه ساخته می‌شود. فیلمنامه را اما تامپسون نویسنده و بازیگر مشهور بریتانیایی نوشته و پل فیگ کارگردانی کرده است.

به گزارش آی سینما، کلارک درباره رقابت برای لو دادن پایان فیلم در مصاحبه با ایندی‌وایر خشم خود را ابراز کرده: "این واقعا آزار دهنده و ناامید کننده است. فیلم از چیزی که آدم‌ها حدس می‌زنند، پیچیده‌تر است."

او تایید کرده که چرخش مهمی در داستان وجود دارد اما ظریف‌تر از آن است که همه انتظار دارند.

این نخستین بار نیست که امیلیا کلارک در برابر قضاوت‌ها و توقع‌های تماشاگران و طرفدارانش قرار می‌گیرد. چند ماه پیش اپیزود ماقبل آخر فصل پایانی "بازی تاج و تخت" که در آن شخصیت دنریس تارگرین (با بازی کلارک) در لحظه غیرمنتظره تبدیلش به ملکه دیوانه را کامل کرد و کل پایتخت را به آتش کشید، باعث شد هواداران این سریال به دو دسته موافق و مخالف تبدیل شوند و مخالفان در شبکه‌های اجتماعی به شدت به این تصمیم سازندگان سریال اعتراض کردند.


بیشتر بدانید : امیلیا کلارک با معشوقش در آخرین کریسمس + عکس

بیشتر بدانید : فیلم جدید امیلیا کلارک، ستاره "بازی تاج و تخت" + تصاویر و تاریخ اکران

بیشتر بدانید : از امیلیا کلارک تا سوفی ترنر: آثار بعدی بازیگران اصلی بازی تاج و تخت

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: iranart.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X