عکس های مهران مدیری با یک زن در پاریس خبر ساز شد + تصاویر
عکس‌هایی از مهران مدیری در پاریس از اواخر جمعه شب در فضای مجازی در حال انتشار است و به اصطلاح داغ شده اما این عکس‌ها قدیمی به نظر می‌رسند

عکس های مهران مدیری در خارج از کشور با یک زن!

درست پس از جنجال‌های فراوانی که مساله دستمزد میلیاردی مدیری و ویژه برنامه شب یلدای دورهمی سر و صدا ایجاد کرد، از شب گذشته تصاویری از مدیری در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که او را همراه با یک زن ناشناس در پاریس نشان می‌دهد.

در حالی این تصاویر بدون توضیح منتشر شده که برخی رسانه‌ها گفته‌اند که این عکس‌ها قدیمی به نظر می‌رسند. در هر صورت این تصاویر در فضای مجازی بازنشر شده است.

عکس های مهران مدیری با یک زن در پاریس
عکس‌ های مهران مدیری با یک زن در پاریس

این عکس‌های بدون توضیح، مهران مدیری را به همراه یک زن بی حجاب نشان می‌دهد و بحث‌های بسیاری درباره‌ی آن در حال انجام است که این عکس‌ها برای اولین بار یک سال و نیم پیش در توییتر منتشر شده بود.

مهران مدیری با یک زن در پاریس
لو رفتن عکس‌ های خصوصی مهران مدیری در پاریس

کاربری به نام شکفته در روز شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ برای اولین بار در توییتر عکس‌هایی از مهران مدیری در پاریس را منتشر کرده بود؛ عکس‌هایی که نوع پوشش مدیری و همراهش در آن با عکس‌های تازه منتشر شده یکی است.

با این حال برخی کاربران اصولگرا در فضای مجازی انتشار عکس مدیری را سیاسی خوانده‌اند.

مهران مدیری با یک زن در پاریس
عکس جنجالی و دیده نشده از مهران مدیری در خارج از کشور

البته عکاسی و فیلمبرداری از سلبریتی‌ها در خارج از کشور، چندین سال است که باب شده؛ اولین بار تصاویر آزاده نامداری در پارکی در سوئیس منتشر شد. امسال هم تصاویر رامبد جوان در کانادا و فیلم ستاره اسکندری در ترکیه.

هرچند زندگی خصوصی هر انسانی مربوط به خودش است اما بسیاری از مردم بر این باور هستند که افرادی مانند رامبد جوان، مهران مدیری و... که در رسانه ملی به عنوان مجری فعالیت دارند و با شعارهای وطن‌پرستانه به کسب درآمد می‌پردازند، نباید رفتارهایی مغایر با گفتارشان داشته باشند.


بیشتر بدانید : خواندن ترانه های قبل از انقلاب توسط مهران مدیری آزاد شده؟

بیشتر بدانید : کنسرت مهران مدیری گران تر از کیهان کلهر و کیتی پری!

بیشتر بدانید : مهران مدیری و دخترش و ... در مراسم رونمایی از آلبوم فرهاد مدیری + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabarfoori.com