دلیل پریشانی نیکول کیدمن در مراسم گلدن گلوب 2020 + عکس
نیکول کیدمن در رویداد گلدن‌ گلوب آشفته و ناراحت بود. دلیل ناراحتی وی حریق خانه اش در استرالیا که در جریان آتش‌سوزی ویرانگر کشور استرالیا رخ داده بود

آتش سوزی استرالیا به خانه نیکول کیدمن رسید

نیکول کیدمن در رویداد گلدن‌گلوب آشکارا ناراحت بود. علت ناراحتی وی چیزی نبود به جز حریق خانه وی و همسرش کت اربن در استرالیا که در جریان آتش‌سوزی ویرانگر کشور استرالیا رخ داده بود.

این برنده جایزه اسکار 52 ساله، در مراسم قبل از گلدن گلوب در بورلی هیلز بسیار خسته و غمگین به نظر می رسید.

نیکول کیدمن روی فرش قرمز گلدن گلوب 2020
نیکول کیدمن روی فرش قرمز گلدن گلوب 2020

نیکول کیدمن در توضیح حال بد خود به رسانه ها گفت که متوجه شده خانه محبوبش در استرالیا دچار حریق گسترده شده و به عبارتی کامل از بین رفته است. یکی از نزدیکان نیکول کیدمن در توضیح حال وی گفت؛ "نیکول درست قبل از رفتن به مراسم گلدن گلاب، ماجرا را در هواپیما فهمید و در تمام راه رسیدن به لس آنجلس گریه می کرد."

این بازیگر سرشناس در بخشی از مصاحبه خود در فرش قرمز مراسم گلدن گلوب نیز گفت: "خیلی متأسفم. من اکنون نسبت به هر اتفاقی که در استرالیا رخ می دهد بسیار پریشانم."

این خبر در حالی منتشر شد که وی و همسرش از طریق اینستاگرام اعلام کردند که 500،000 دلار برای حمایت از کسانی که در حال آسیب دیدن از آتش سوزی هستند اهدا خواهند کرد. این زوج دارای دو خانه در استرالیا هستند، یک پنت هاوس در سیدنی و یک مزرعه 111 هکتار در جنگل ساتون که آنها در سال 2008 با مبلغ 6.5 میلیون دلار خریداری کردند.


بیشتر بدانید : از برد پیت تا خواکین فینیکس: برندگان جوایز گلدن گلوب 2020 + عکس

بیشتر بدانید : نامزدهای گلدن گلوب 2020 معرفی شدند

بیشتر بدانید : اعتراض شارلیز ترون و آلما هال به گلدون گلوب

بیشتر بدانید : برندگان گلدن گلوب 2020 چه کسانی هستند؟ + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: entekhab.ir