بردلی کوپر که در فیلم «ستاره‌ای متولد شده» در نقش خواننده کانتری و راک ظاهر شد،  قرار است در نقش بَری گیب، خواننده مشهور گروه موسوم به «بی‌جیز» ظاهر شود

بردلی کوپر در نقش بری گیب Barry Gibb خواننده

سال ۲۰۱۸، بردلی کوپر با فیلم «ستاره‌ای متولد شده» در نقش خواننده کانتری و راک ظاهر شد که نامزدی اسکار را برایش به ارمغان آورد. او حالا قرار است در نقش بَری گیب، خواننده مشهور گروه موسوم به «بی‌جیز» ظاهر شود.

به گزارش گاردین، بردلی کوپر، هنرپیشه‌ای که به‌خاطر نقش خوانندگی موفق به کسب نامزدی اسکار شد، دوباره سراغ نقش خواننده رفته است.

بردلی کوپر در نقش بری گیب Barry Gibb خواننده
بردلی کوپر در نقش بری گیب Barry Gibb خواننده

کوپر که خود را مهیای کارگردانی و بازی در فیلم زندگینامه آهنگساز مشهور، لئونارد برنستاین، کرده است، در نقش برادر بزرگتر و خواننده گروه پرفروش «بی جیز» ظاهر خواهد شد. کمپانی اسپیلبرگ از تهیه‌کنندگان این فیلم او خواهد بود.

نویسندگی این فیلم را آنتونی مک‌کارتن برعهده دارد که پیش‌تر فیلمنامه فیلم‌های زندگینامه‌ای دیگری چون «نظریه همه‌چیز» و «راپسودی بوهمی» را بر مبنای زندگینامه گروه کویین نوشته است.

کارگردان این فیلم هنوز اعلام نشده است.

بری گیب که کوپر قرار است نقش او را ایفا کند، تنها بازمانده گروه «بی‌جیز»، الان ۷۳ ساله است. وی سال ۱۹۸۵ همراه دو برادر دوقلویش یعنی رابین و موریس گروه «بی‌جیز» را تشکیل داد. آنها بیش از ۱۲۰ میلیون آلبوم در سراسر جهان فروختند و از مشهورترین گروه‌های موسیقی جهان در دهه ۱۹۷۰ میلادی بودند. موریس و رابین در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۱۲ از دنیا رفتند.

آلبوم «تب شنبه‌شب» که گروه «بی‌جیز» در سال ۱۹۷۷ میلادی منتشر کرد هنوز یکی از پرفروش‌های دنیای موسیقی محسوب می‌شود.

کوپر چندین نامزدی اسکار برای اولین تجربه کارگردانی‌اش در فیلم «ستاره‌ای متولد شده‌» کسب کرد و ترانه این فیلم موفق به کسب جایزه اسکار شد.
 

بیشتر بدانید : عکس های لیدی گاگا و بردلی کوپر در فیلم جدیدشان

بیشتر بدانید : اسامی برندگان جوایز انجمن بازیگران (SAG) 2019

بیشتر بدانید : 10نکته در مورد فیلم لیدی گاگا A Star Is Born + عکس

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X