تتت

رسانه‌های مختلف بین‌المللی اقدام عجیب جیم کری در گفتگو با یک مجری تلویزیونی را سرزنش کردند و او را "بی‌اخلاق" نامیدند

جیم کری به «بی‌ اخلاقی» محکوم شد

جیم کری بازیگر کمدی فیلم‌هایی چون "ماسک" و "احمق و احمق‌تر" به دلیل شوخی‌های بی‌ادبانه‌ای که با بازیگر و خبرنگاری کرده است مورد سرزنش رسانه‌ها قرار گرفت.

به گفته رسانه‌های خارجی مانند USATODAY و dailymail جیم کری در مصاحبه اخیر خود با "شارلوت لانگ" مجری و خبرنگار تلویزیونی، زمانی که وی درباره انیمیشن سونیک که کری در آن صداپیشگی کرده است سؤال می‌کند که سونیک در این فیلم فهرست آرزوهایی دارد، آرزوهای تو چیست؟ پاسخ می‌دهد که فقط تو، همین، همه چیز انجام شده است. این واکنش جیم کری منجر به خنده این مجری تلویزیونی می‌شود که می‌گوید نمی‌دانم چه باید بگویم!

شوخی دردسرساز جیم کری,جیم کری در تلویزیون,بی ادبی جیم کری
جیم کری و شارلوت لانگ

در ادامه این اتفاق رسانه‌های مختلف این اقدام جیم کری را سرزنش کردند و او را "بی‌اخلاق" نامیدند. البته این واکنش رسانه‌ها توسط مدیر برنامه‌های این بازیگر هالیوود مورد عکس‌العمل قرار گرفت و گفت: "منظور جیم از فقط تو، همین مصاحبه با او بوده است و ارجاع ضمیر "تو" به مصاحبه برمی‌گردد.  این گزارش‌ها جنبه‌ تلخ "فرهنگ اسکرول" را نشان می‌دهد؛ تجارتی کثیف که توسط افرادی با ذهن‌های آلوده انجام می‌شود."

این اتفاق در حالی افتاده است که جیم کری در هفته قبل با حضور در برنامه‌ تلویزیونی دیگری با حضور مارگارت رابی بازیگر فیلم بمب خبری و گرگ وال‌استریت، او را به خاطر فیزیکش به شوخی مورد تمسخر قرار داد و گفت که علّت موفقیت و رشد چشمگیر تو همین فیزیکت بوده است. هواداران رابی از شوخی کری با موفقیت او به علت خصوصیات ظاهری‌اش خوشحال نشدند و در شبکه‌های اجتماعی اظهار تأسف کردند.

بی ادبی جیم کری,شوهی دردسرساز جیم کری,جیم کری و مارگو رابی
جیم کری Jim Carrey و مارگارت رابی Margot Robbie

رابی در "بمب خبری"‌ که داستانی بر اساس رویدادهای واقعی در مورد آزارهای جنسی مدیر شبکه‌ی فاکس نیوز روایت می‌کند، در نقش یکی از کارکنان شبکه‌ی بازی می‌کند. "نیکل کیدمن"‌ "شارلیز ترون" از دیگر بازیگران این فیلم بوده‌اند.


بیشتر بدانید : جیم کری توضیح داد که چرا برای ترامپ دُم گذاشته!!

بیشتر بدانید : واکنش جیم کری به کسانی که قیافه او را مسخره کردند + عکس

بیشتر بدانید : گمانه زنی ها بر سر ملکه شدن مارگوت رابی در انگلستان!

بیشتر بدانید : رابطه ی جدید شارلیز ترون با نیکول کیدمن و رابی + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: tasnimnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X