ماجرای چالش رقص امین زندگانی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است که در آن ورزشکاران را به این چالش دعوت کرده است. روزنامه جوان نیز به این چالش واکنش نشان داد

انتقاد روزنامه جوان از چالش رقص امین زندگانی

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون همزمان با روز مرد، ویدئویی را در فضای مجازی منتشر کرد که با حواشی بسیاری همراه شد. او در این فیلم ضمن تبریک این روز به تمام پزشکان و پرستاران مرد و زن! چالشی را با نام چالش رقص به راه انداخت و از ورزشکاران و همکاران خود دعوت کرد تا به این پویش بپیوندند.

بیشتر بدانید : کنایه تند هانیه توسلی به چالش رقص امین زندگانی + عکس

روزنامه جوان در واکنش به چالش رقص امین زندگانی چنین نوشت:

اینکه یک بازیگر تقریباً مطرح که همه او را به وقار و شخصیت می‌شناختیم در وسط چالشی که ویروس کرونا به جامعه تحمیل کرده به ذهنش خطور کند چالش رقص راه بیندازد را دیگر کجای دلمان بگذاریم؟ دعوت به رقص بازیگر معروف سینما حکایت از این دارد که برخی سلبریتی‌های ما بعضی مواقع خودشان را حتی از نعمت فکر کردن محروم می‌کنند و آدم شک می‌کند که این عزیزان در حالت عادی چنین رفتارهایی به سرشان می‌زند یا ماجرا چیز دیگری است!

در این وضعیتی که خیلی‌ها سعی می‌کنند هر جور که از دستشان برمی‌آید به داد مردم برسند، یکی شب‌ها بدون اینکه از خودش فیلم بگیرد و منتشر کند خودپردازهای بانک‌ها را ضدعفونی می‌کند، عده‌ای کمک مالی می‌کنند، تنی چند از جامعه پرستاران در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند و بخش‌های مختلف جامعه به نحوی جان خود را کف دست گرفته‌اند و برای یاری هموطنان وسط میدان هستند، شما کاری بهتر از دعوت به چالش رقص به ذهنتان نرسید؟

بله این را همه قبول داریم که جامعه این روزها به روحیه گرفتن و شاد بودن نیاز دارد. این یک موضوع بدیهی است، اما چالش رقص راه انداختن در این وضعیت چقدر می‌تواند منطق داشته باشد؟ آن هم از سوی کسی که تا حالا او را به عنوان بازیگری باوقار می‌شناختیم و یک تنه نقش چند پیامبر و امامزاده را در سینما و تلویزیون ایران بازی کرده است. شاید اگر این وسط یک کمدین درجه ۳ وسط می‌آمد و دیگران را به چنین چالش رقصی دعوت می‌کرد زیاد غافلگیر نمی‌شدیم، اما آقای امین زندگانی شما دیگر چرا؟

آیا در این روزها بیکاری به شما هم فشار آورده و کسی از راه رسیده و برای رفع تنگنا چنین پیشنهادی ارائه داده و شما نیز آن را مثل بروسلی روی هوا قاپ زدید بدون اینکه به شأن و جایگاه خودتان در سینما و تلویزیون ایران کمی فکر کنید. واقعاً این کنجکاوی آدم را درگیر می‌کند که چه کسی به شما مشاوره داده و گفته که کمدین خوبی هستید یا در این ژانر هم استعداد دارید؟

دلتان به حال نقش سلیمان نبی در فیلم ملک سلیمان یا نقش مسلم بن عقیل در سریال مختار نسوخت؟ پیش از تکان دادن خودتان جلوی لنز دوربین با خودتان فکر نکردید در این اوضاع خیلی بهتر است مثل همیشه خیلی شیک و سنگین جلوی دوربین بایستید و پیامی قدرشناسانه به جامعه پرستاری کشور بدهید؟ با خودتان فکر نکردید که ممکن است عده‌ای که احتمالاً از شما باهوش‌ترند در این وضعیتی که جامعه در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کروناست به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود باشند و بد نمی‌بینند یکی مثل شما را که تا به حال آدم بی‌حاشیه‌ای در عالم بازیگری بودید دچار حاشیه کنند و موجب شوند در چشم مردم وزانت خود را از دست بدهید؟ آیا دلتان برای چهره موجه و شخصیت باصلابتی که تا پیش از بیرون دادن ویدئوی کذایی از شما در ذهن مردم بود، نسوخت؟ آقای زندگانی واقعاً بدجور غافلگیرمان کردید. 

 

بیشتر بدانید : رمان هایی که شیوع کرونا در جهان را پیش بینی کردند! + عکس

بیشتر بدانید : از گلشیفته فراهانی تا الناز شاکردوست: پرستاران ماندگار سینما + عکس

بیشتر بدانید : فیلم های ترسناک با موضوع ویروس های کشنده و دیوانه وار + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: روزنامه جوان


 
 

پربیننده های این بخش

 
X