تتت

یکی از بازیگران که در پارک موضوعی «مردگان متحرک» در نقش زامبی نقش‌آفرینی می‌کرد، از آزاری که بازدیدکنندگان به او و افراد دیگر وارد کرده اند، شکایت کرد

شکایت بازیگر «مردگان متحرک» از آزار زامبی‌ها!

یکی از بازیگران که در پارک موضوعی «مردگان متحرک» در نقش زامبی نقش‌آفرینی می‌کرد، از آزاری که بازدیدکنندگان به او و افراد دیگر وارد کرده اند، شکایت کرد.

کورت لوگان شکایتی به دادگاه لس‌آنجلس ارایه کرده و در آن ادعا کرده است که بارها از سوی بازدیدکنندگان پارک موضوعی «مردگان متحرک» (واکینگ دد) آزار دیده و حتی برخی همکاران زن که در آنجا مشغول کار بودند با آزار جنسی روبرو شده‌اند. این پارک موضوعی برمبنای سریال پرطرفدار «مردگان متحرک» شکل گرفته و مهمانان در فضایی پسا آخرالزمانی با راهروهای تاریک و باریک، با زامبی‌ها روبرو می‌شدند. در این دادخواست نوشته شده یونیورسال استودیوز بازدیدکنندگان را تشویق به انجام این کارها می‌کرد و به بازدیدکنندگان می‌گفت «آماده شوید تا برای بقا بجنگید.»

شکایت بازیگر از آزار زامبی ها در پشت صحنه «مردگان متحرک»
شکایت بازیگر از آزار زامبی ها در پشت صحنه «مردگان متحرک»

سخنگوی یونیورسال از پاسخ به این ادعای خاص خودداری کرد، اما گفت: «هدف ما همیشه حفظ امنیت بازدیدکنندگان و کارمندان بوده است.»

پارک موضوعی «مردگان متحرک» سال ۲۰۱۶ افتتاح شد و ماه پیش، اندکی پیش از اینکه همه پارک‌ها به دلیل ویروس کرونا تعطیل شوند، تعطیل شد.

در این دادخواست آمده است که در این پارک الکل سرو می‌شد و بازدیدکنندگان اغلب مست بودند و به همین دلیل شاکی چند بار از سوی بازیدکنندگان مشت دریافت کرده است.

لوگان افزوده است در یک مورد هم ایفاگر زن نقش زامبی با آزار جنسی روبرو شده است. در این شکایت آمده که این بازیگر زن نیز پیش‌تر شکایت کرده و خواستار ایجاد تغییراتی برای محافظت از کارکنان شده است.

«مردگان متحرک» یا «واکینگ دد» مجموعه تلویزیونی درام، ترسناک و پسارستاخیزی آمریکایی، ساخته فرانک دارابونت است. این مجموعه از روی کتاب مصوری با همین نام نوشته رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی ادلرد ساخته شده‌است. تاکنون ۱۰ فصل از این مجموعه روی آنتن رفته و نامزد جایزه‌های متعددی از جمله نامزد جایزه انجمن نویسندگان آمریکا و جایزه گلدن گلاب برای بهترین مجموعه تلویزیونی درام شده است.
 

بیشتر بدانید : جدیدترین تصاویر و اخبار از سریال مردگان متحرک The Walking Dead Spin Off 2020

بیشتر بدانید : خبر خوب برای طرفداران سریال مردگان متحرک Walking Dead + عکس

بیشتر بدانید : ناگفته های جالب و شنیدنی از سریال «مردگان متحرک» The Walking Dead

بیشتر بدانید : نگاهی به فصل 9 سریال مردگان متحرک walking dead

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X