تتت

روز گذشته روزنامه کیهان در یادداشتی خطاب به رشیدپور او را «نابرادر» نامید و ساعاتی پیش رشیدپور نسبت به یادداشت کیهان واکنش نشان داد

حمله تند کیهان به رضا رشیدپور و واکنش رشیدپور به آن

روز گذشته روزنامه کیهان در یادداشتی خطاب به رشیدپور او را «نابرادر» نامید و ساعاتی پیش رشیدپور نسبت به یادداشت کیهان واکنش نشان داد. در ابتدا یادداشت کیهان را می‌خوانید و بعد پست اینستاگرامی رشیدپور.

 یادداشت روزنامه کیهان به رضا رشیدپور:

«روز گذشته مطالبی به نقل از یک برنامه‌ساز سیما در فضای مجازی منتشر شد که حیرت‌انگیز است. این فرد که رضا رشیدپور، مجری تلویزیون قبلا وی را همه‌کاره برنامه‌هایش معرفی کرده بود، در فضای مجازی به‌طور مستقیم و آشکار عناد خود نسبت به ارزش‌ها و انقلاب اسلامی را نشان داده است.

هر چند که خود رشیدپور نیز در فتنه‌های رخ داده در سال 98 «نابرادری» خودش را ثابت کرده بود، اما آنچه از دستیار وی در برنامه‌های سیما فاش شده، نشان می‌دهد که کار از «ستون پنجم» گذشته است و حالا با خودِ دشمنان نظام و انقلاب در رسانه ملی مواجه هستیم! تعجب از حراست و مدیران سیماست که یک معاند را به پشت صحنه و تولید یک برنامه راه داده‌اند. ضمن اینکه چنین افرادی در بخش‌های مختلف صداوسیما حضور دارند.

«رسانه ملی» فراتر از هر نهاد و سازمان دیگری، به‌طور مستقیم روی فرهنگ و زندگی عموم مردم و سرنوشت کشورمان تأثیر می‌گذارد. جای آموزگاران تباهی و نیرنگ در این دانشگاه عمومی نیست!»

رضا رشیدپور نیز با انتشار پستی در اینستاگرام خود به یادداشت روزنامه کیهان پاسخ داد:

واکنش رشیدپور به یادداشت تند روزنامه کیهان 
واکنش رشیدپور به یادداشت تند روزنامه کیهان

 

بیشتر بدانید : با افشای دستمزد 450 میلیون تومانی رشیدپور، صدا و سیما اسنادش را منتشر کرد + عکس

بیشتر بدانید : توضیح رضا رشیدپور درباره دستمزد 40 میلیونی در برنامه "حالا خورشید" + عکس

بیشتر بدانید : آقای رشیدپور گرامی، کلاه بزرگی سرتان گذاشته اند! + عکس

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X