گلشیفته فراهانی و کریس همسورث در یک ماموریت خطرناک + عکس
شبکه پخش اینترنتی «نتفلیکس» آنونس فیلم «بیرون بردن» Extraction را منتشر کرد. در این فیلم بازیگران مطرحی چون کریس همسورث، دیوید هاربر، درک لوک، و گلشیفته فراهانی، هنرمند ایرانی، حضور دارند

گلشیفته فراهانی و کریس همسورث در  Extraction

 شبکه پخش اینترنتی «نتفلیکس» آنونس فیلم «بیرون بردن» (به انگلیسی: Extraction) را منتشر کرد. این اثر حادثه ای را سم هارگریو بر اساس فیلمنامه ای از جو روسو کارگردانی کرده است.

در فیلم «بیرون بردن» بازیگران مطرحی چون کریس همسورث، دیوید هاربر، درک لوک، و گلشیفته فراهانی، هنرمند ایرانی، حضور دارند. این فیلم درباره تایلر رِیک، یک مزدور شجاع و بی خیال با بازی کریس همسورث، است که در بازارهای سیاه کشورهای آسیایی و آفریقایی فعالیت می کند. او را برای آزادی فرزند ربوده شده یک تبهکار بین المللی استخدام می کنند و این آغاز تعقیب و گریزی خونین و بی‌پایان در هندوستان و بنگلادش است.

گلشیفته فراهانی در فیلم بیرون بردن Extraction
گلشیفته فراهانی در فیلم بیرون بردن Extraction

گلشیفته فراهانی در این فیلم نقش «نیک خان»، از شخصیت های کلیدی داستان را بازی می کند. او در این مأموریت خطرناک با تایلر رِیک همراه است.

بازی این هنرمند جوان ایرانی در کنار کریس همسورث که از ستاره های بزرگ هالیوود محسوب می شود با استقبال زیادی از سوی کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی همراه شده است.

بازی گلشیفته فراهانی و کریس همسورث در فیلم Extraction
بازی گلشیفته فراهانی و کریس همسورث در فیلم Extraction

کریس همسورث استرالیایی در سال‌های اخیر با بازی در فیلم‌های حادثه ای بزرگ، از جمله مجموعه سینمایی «تور» از ابرقهرمان های داستان های مصور «مارول» به شهرت زیادی رسیده است. فیلم «بیرون بردن» نخستین فیلم گلشیفته فراهانی است که در سال میلادی جدید اکران می شود و پس از دزدان دریایی کارائیب، از فیلم‌های مطرح آمریکایی است که این هنرمند ایرانی در آن بازی می کند.

تولید این پروژه سینمایی از ماه اوت سال ۲۰۱۸ آغاز شد و صحنه های اصلی آن در احمدآباد، بمبئی، تایلند، و بنگلادش فیلمبرداری شده است. این فیلم که از محصولات پرخرج شرکت نتفلیکس است، جمعه ۲۴ آوریل از طریق این شبکه اینترنتی پخش خواهد شد.

 

بیشتر بدانید : گلشیفته فراهانی همبازی کریس همسورث شد + عکس

بیشتر بدانید : صحبت های گلشیفته فراهانی درباره همبازی شدن با کوین هارت در The Upside

 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: bartarinha.ir