فیلم «قهرمان» که کمپانی فرانسوی ممنتو پیکچرز توزیع‌کننده بین‌المللی آن است در بازار آنلاین جشنواره فیلم کن 2020 حضور خواهد داشت 

فیلم "قهرمان" اصغر فرهادی در بازار جشنواره فیلم کن Marché du Film Online

کمپانی فرانسوی ممنتو پیکچرز که پخش بین‌المللی فیلم «قهرمان» جدیدترین پروژه سینمایی اصغر فرهادی را بر عهده دارد، این فیلم سینمایی را که هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد را برای پیش فروش و معرفی به خریداران بین‌المللی در بازار جشنواره فیلم کن عرضه می‌کند. 

بازار جشنواره فیلم کن (Marché du Film Online) امسال به دلیل بحران جهانی شیوع ویروس کرونا از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ ژوئن (۲ تا ۶ تیر) و به صورت آنلاین برگزار می‌شود. 

«قهرمان» که جدیدترین ساخته فرهادی پس از فیلم اسپانیایی زبان «همه می‌دانند» با بازی «خاویر باردم» و «پنه لوپه کروز» خواهد بود، پیش از این در بازار فیلم اروپا (EFM) در جشنواره برلین نیز معرفی شده بود. 

هنوز جزئیاتی از داستان پروژه جدید فرهادی فاش نشده اما وب سایت ددلاین پیش از این اعلام کرده بود «قهرمان» باز هم در فضای تعلیقی آثار فرهادی ساخته می‌شود و بازیگران سرشناس ایرانی که پیش از این با فرهادی همکاری نداشته‌اند در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند کرد. تاکنون امیر جدیدی و محسن تنابنده برای بازی در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند و ظاهرا تنها بازیگران حرفه‌ای این فیلم خواهند بود. 

«قهرمان» قرار است در فصل تابستان در شهر شیراز مقابل دوربین برود.  

 

بیشتر بدانید : نیویورک تایمز: اصغر فرهادی، بزرگترین کارگردان ایرانی و استاد حذف های معنادار

بیشتر بدانید : فیلم جدید اصغر فرهادی و رقابت داغ در بازار برلین + جزئیات

بیشتر بدانید : محسن تنابنده و امیر جدیدی برای اولین بار در فیلم اصغر فرهادی + توضیحات بیشتر

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X