همسر محسن افشانی با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از این بازیگر پرحاشیه شکایت کرد و محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرام خود به او پاسخ داد 

شکایت همسر محسن افشانی: من و مادرم را به باد کتک گرفت!

سویل خیابانی همسر محسن افشانی صبح دیروز شنبه 21 تیرماه 99 به شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد و از محسن افشانی شکایت کرد.

سویل خیابانی در خصوص شکایتش از محسن افشانی گفت: از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که  محسن افشانی  مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت.

محسن افشانی و همسرش سویل خیابانی
محسن افشانی و همسرش سویل خیابانی

وی افزود: خواهر و داماد  محسن افشانی  در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند.

درخواست طلاق همسر محسن افشانی

همسر محسن افشانی  در خصوص در خواست طلاقش به رکنا گفت: ۷ ماه قبل درخواست  طلاق دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد ۵ میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به ۲ میلیارد و بار آخر وکلی محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد.

عکس های خصوصی سویل خیابانی (همسر محسن افشانی)

محسن افشانی تهدید کرده بود اگر دست روی خانه بگذارم عکس های خصوصی ام را منتشر می کند که بعد از آن عکس های خصوصی من در یک صفحه اینستاگرامی منتشر شد که شکایت کردم و پلیس فتا نیز پس از بررسی های دقیق اعلام کرد که این تصاویر توسط محسن افشانی منتشر شده است.

عکس های خصوصی همسر محسن افشانی
انتشار عکس های خصوصی همسر محسن افشانی

سویل خیابانی گفت: صحفه اینستاگرامی بسته شد و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی من از سوی محسن افشانی صادر خواهد شد.

مهریه همسر محسن افشانی

سویل خیابانی گفت: مهریه ام ۵۰۰  سکه و سه دانگ خانه است. محسن افشانی خانه ای را که اجاره نامه اش به نام من است ترک نمی کند فقط توانستم جهیزیه ام را از خانه بیرون ببرم اما وقتی برای برداشتن وسایل شخصی ام که داخل خانه بود به آنجا مراجعه کردم مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند که پیگیر این ماجرا هستم و فکر نکنم رفتارهای محسن افشانی به عنوان یک مرد ایرانی برای انتشار عکس های خصوصی همسرش کار درستی باشد. 

محسن افشانی و سویل خیابانی
محسن افشانی و سویل خیابانی

واکنش افشانی به شکایت همسرش

محسن افشانی با انتشار ویدئو و متنی در اینستاگرامش به‌ شکایت همسرش از او به‌ اتهام ضرب ‌و جرح و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی واکنش نشان داد و گفت:

مبارزه واسه ورزشكاراس
جنگ واسه جنگیا...
ببین
مبارزه برد و باخت داره
ولى
جنگ یا دو سر سوخته یا برد برد...
من جنگ رو ترجیح میدم،
حالا نتیجه ش هرچى میخواد باشه..!!!
منوّر بزن!
والسلام

واکنش محسن افشانی به درخواست طلاق همسرش
واکنش محسن افشانی به درخواست طلاق همسرش

 

بیشتر بدانید : محسن افشانی آزاد شد؟ + عکس و جزئیات

بیشتر بدانید : محسن افشانی، از بازیگری تا حاشیه سازی برای شهرت و زندان اوین!

بیشتر بدانید : محسن افشانی به دلیل ترویج خشونت روانه زندان شد! + عکس

بیشتر بدانید : هشدار تتلو به محسن افشانی برای مراقبت از همسرش

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rokna.net/صفحه ی شخصی محسن افشانی


 
 

پربیننده های این بخش

 
X