تیزر تبلیغاتی یک شرکت لبنی با حضور آزاده صمدی، جنجالی شد، یکی دو جمله شبه‌اروتیک، سوژه برخی کاربران شده است 

آزاده صمدی همبازی یک گاو شد 

آزاده صمدی بازیگر جوان و مطرح این روزهای سینمای ایران در یک فیلم تبلیغاتی که به سفارش یک شرکت لبنی تولید شده با یک گاو انیمیشنی همبازی شده است.

 همبازی شدن بازیگران مطرح با کاراکترهای انیمیشن سابقه ای طولانی دارد و این گونه فیلم ها مورد استقبال مخاطبان نیز قرار می گیرد. اخیرا نیز یک فیلم تبلیغاتی به سفارش یک شرکت لبنیات تولید شده که در آن آزاده صمدی بازیگر جوان سینمای ایران با یک گاو انیمیشنی که در واقع همان گاو لوگوی شرکت است همبازی شده است.

آزاده صمدی در تبلیغات پنیر با یک گاو همبازی شد
آزاده صمدی در تبلیغات پنیر با یک گاو همبازی شد

در این فیلم با دستمایه قرار دادن نحوه باز کردن در بسته بندی پنیر، پنیر تولیدی شرکت روزانه به صورت غیر مستقیم و به شیوه ای خلاقانه و هنرمندانه تبلیغ می شود. نکته قابل توجه دیگر این که این فیلم تبلیغاتی را سیامک انصاری کارگردانی کرده است.

پیش از این نیز شاهد حضور چهره های مطرح سینمایی و ورزشی کشور در تبلیغات محصولات مختلف از جمله محصولات صنایع غذایی بودیم و به نظر می رسد این روند در حال افزایش است. 

بیوگرافی آزاده صمدی

آزاده صمدی در 17 دی 1357 در لاهیجان متولد شد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس های بازیگری کارنامه گذراند. او همسر سابق هومن سیدی (بازیگر و کارگردان) است. آزاده صمدی در تئاتر بی شیر و شکر حمید امجد ایفای نقش کرد. سپس در تله تئاتر دریاروندگان محمد عاقبتی بازی و پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی راه بی پایان همایون اسعدیان انتخاب شد. صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی پایان به شهرت رسید.

آزاده صمدی
آزاده صمدی

آزاده صمدی در فیلم کوتاه 35 متری سطح آب و دندان آبی هومن سیدی (همسرش) به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مجید علی حسینی و هیچکس با هیچکس سخن نمی گوید امیر فرشاد ابراهیمی و میترا حجار نیز بازی کرده است.

 

بیشتر بدانید : آزاده صمدی با چهره پیر و فرتوت! + عکس

بیشتر بدانید : صحبت های آزاده صمدی در مورد سبک جدید زندگی اش!

بیشتر بدانید : بازگشت آزاده صمدی به عرصه اجرا با کمک جادوی گریم + تصویر

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: kamapress.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
 
X