مهران مدیری از فروشگاه رفاه چقدر پول گرفته تا سفیر شود ؟ + عکس
اخیرا اخباری از قرارداد مهران مدیری با یکی از مجموعه‌های فروشگاهی کشور منتشر شده که لازم است این بازیگر مشهور و محبوب درباره آن شفاف سازی انجام دهد 

آیا دستمزد ۲۵ میلیاردی مهران مدیری صحت دارد؟

اخیرا خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) طی گزارشی مدعی شده است فروشگاه رفاه طی قراردادی ۲۵ میلیاردتومانی با یک هنرمند معروف که آنا آن را (م.م) نامیده، "شوی خیریه" راه انداخته است.

در گزارش این خبرگزاری آمده است:

مهران مدیری سفیر برند رفاه شد
مهران مدیری سفیر برند رفاه شد

«برابر گزارش‌های مالی موجود در سایت کدال (صفحه ۵ صورت‌های مالی و در ترازنامه و گزارش حسابرس قانونی مربوط به پایان سال مالی منتهی به ۳۰مهرماه ۱۳۹۸) میزان بدهی این شرکت در آن تاریخ بیش از ۲ هزار میلیارد تومان است که براساس تخمین کارشناسان این عدد در مردادماه ۹۹، یعنی پس از گذشت قریب به یک سال  حدوداً بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان ارزیابی می‌شود.

در حقیقت این میزان بدهی مربوط به طلب تأمین‌کنندگان و شرکت‌های تولیدی طرف قرارداد فروشگاه رفاه است که در این وضعیت اقتصادی نابسامان به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از فروشگاه، بعضاً دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌اند.»

این گزارش مدعیست فروشگاه رفاه به تازگی کرسی خود در انتخابات اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور را از دست داده است و به میدان آمدن بازیگر مشهور، برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های این مجموعه است.

آنا در ادامه گزارش خود درباره قرارداد اخیر با یک هنرمند معروف (م.م) می‌نویسد:

«فروشگاه رفاه برای اولین بار در این اتحادیه فاقد کرسی شد و مدیریت فروشگاه بلافاصله برای جبران این شکست دست به دامان سلبریتی معروف آقای م.م شده {...} شده است. بنا بر اخبار رسیده تیم مدیریتی فروشگاه رفاه در قدم اول رقمی معادل ۲۵ میلیارد تومان جهت همراه شدن هنرمند مذکور در یک شوی خیریه هزینه کرده ‌اند

طی روزهای گذشته تیزرهای تبلیغاتی فروشگاه رفاه با حضور مهران مدیری از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش شده است که در آن قراردادی میان مهران مدیری و مجموعه رفاه منعقد می‌شود و وی به عنوان «سفیر» مسوولیت اجتماعی فروشگاه رفاه معرفی می‌شود.

پیش از این درباره قراردادهای مهران مدیری با دیگر مجموعه‌های اقتصادی نیز اخباری منتشر شده بود که سیمرغ بدون قضاوت و تایید آنها، آماده انتشار توضیحات فروشگاه رفاه و مهران مدیری است. 

 

بیشتر بدانید : شوخی مهران مدیری با قطعی اینترنت و بنزین سه هزار تومانی و رمز دوم پویا!

بیشتر بدانید : صادق زیباکلام: مهران مدیری به هیولا تبدیل شده!

بیشتر بدانید : کتاب اشعار مهران مدیری منتشر می شود + متن شعر

بیشتر بدانید : آنچه درباره مهران مدیری نمی دانستید! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mashreghnews.ir