"مستر بین" هیتلر می شود؟+ عکس
«روآن آتکینسون» بازیگر نقش مستر بین، در فصل ششم سریال «پیکی بلایندرز» نقش «آدلف هیتلر» را بازی می‌کند 

روآن اتکینسون نقش هیتلر را در فصل ششم سریال Peaky Blinders ایفا خواهد کرد

با توجه به آن که پخش فصل ششم سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) به دلیل شیوع کرونا تا سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است، طرفداران این سریال مشتاقند درباره پیرنگ و تیم بازیگران این فصل بیشتر بدانند. در همین راستا شایعاتی در محافل طرفداران به راه افتاده مبنی بر آن که آدلف هیتلر رهبر آلمان نازی در این فصل وارد سریال خواهد شد و روآن آتکینسون هنرپیشه ۶۵ ساله انگلیسی که با بازی در نقش مستر بین شهرتی جهانی پیدا کرد، قرار است نقش وی را ایفا کند. 

مستر بین در نقش هیتلر
مستر بین در نقش هیتلر

روآن آتکینسون یک بازیگر، کمدین و نویسنده انگلیسی است که با بازی در کمدی‌هایی چون مستر بین (Mr. Bean) و بلک ادر (blackadder) به شهرت رسید. نقش‌آفرینی در برنامه کمدی اخبار ساعت نه (۱۹۸۲-۱۹۷۲)، فیلم جانی اینگلیش (۲۰۰۳)، چهار عروسی و یک تشییع جنازه (۱۹۹۴) و هرگز نگو هرگز (۱۹۸۳) از دیگر آثار برجسته کارنامه هنری اوست.

روآن آتکینسون بازیگر مستر بین در نقش هیتلر
روآن آتکینسون بازیگر مستر بین در نقش هیتلر

وی در جدیدترین کار خود، در قسمت سوم مجموعه سینمایی جانی انگلیش با عنوان جانی اینگلیش دوباره حمله می‌کند محصول سال ۲۰۱۸ بازی کرد اما حالا شایعاتی درباره احتمال حضور وی در دنیای تامی شلبی در محافل طرفداران سریال پیکی بلایندرز به گوش می‌رسد و می‌گویند قرار است در نقش رهبر نازی‌ها بازی کند. 

 

بیشتر بدانید : مستربین Mr. Bean، این احمق دوست داشتنی را بیشتر بشناسید+ عکس

بیشتر بدانید : زندگی شخصی مستر بین + تصاویری از منزل شخصی‌اش

بیشتر بدانید : زندگینامه مستر بین (1955 -)

بیشتر بدانید : «مستر بین» در نقشی جدی! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: irna.ir