سحر ذکریا، مهران مدیری را به باد انتقاد گرفت: زنده به گورم کردید!+ عکس
سحر ذکریا بازیگر تلویزیون، با انتشار چند پست در اینستاگرام خود از مهران مدیری و برخی همکارانش به تندی انتقاد کرد

 انتقادات تلخ اما واقعی سحر زکریا از همکارانش

سحر ذکریا، بازیگر تلویزیون که در آثاری نظیر "پاورچین"، "قهوه تلخ" و "در حاشیه" به کارگردانی مهران مدیری ایفای نقش کرده، در پستی اینستاگرامی به تندی از مهران مدیری انتقاد کرد.

ذکریا در پستی که منتشر کرده ابتدا اعلام کرده که به خاطر "بی حرمتی" در برنامه "شب‌های مافیا" حضور پیدا نمی‌کند و سپس نوشت که در عرصه بازیگری جز "پارتی‌بازی و لابی کردن" چیزی وجود ندارد.

سحر ذکریا در پست اینستاگرامی خود چنین نوشت:

مردم عزیزم بنده به عنوان یک فرد کوچک جامعه متاسفم برای خودم، اول از همه میخوام بدونید که چرا در این برنامه شرکت نخواهم کرد بنا به دلایلی قردادم رو در پستم نمیتونم بزارم که ببینید قرارداد هم بستم ولی به خاطر بی حرمتی و.... در این برنامه شرکت نخواهم کرد البته ما سالها ست که به توهین عادت کردیم، مردم عزیزم میخوام بدونید که در حرفه بنده جز پارتی بازی و لابی کردن چیزی وجود نداره این شما نیستید که بازیگرهاتون رو انتخاب میکنید براتون انتخاب می کنند چرا باید سینمای ما فقط جمعا ۱۰ نفر کار کنن بعد همون گروه سر از نمایش خانگی در میارن وتین بازی میچرخه ، مگه یک بازیگر چقدر استعداد و توان داره که در سال ۷ تا فیلم بازی کنه.

یکسری آقایون که فقط خانمهاشون در فیلمهاشون بازی می کنند یعنی از نقش دختر ۵ ساله تا زن ۴۰ ساله ، در جشنواره فجر یادم هست که بخاطر مشکلاتی انصراف دادم یکی از این مشکلات توهین به همکا را نم بود (که اتفاقا هیچ خیری از این همکاران به بنده نرسیده) ولی انسانیت ایجاب میکرد که این کارو انجام بدم و جالب این بود خانم کارگردانی که مستقیما بهشون توهین شده بود دخترشون که ایشونم سالی ۱۰ تا فیلم دارن در صف اول جشنواره حضور داشتن.

حرف دیگر آقای مدیری عزیز برام بسیارقابل احترامید ولی چند وقتی که از شما مصاحبه هایی میبینم که ذهنم رو مشغول کرده
شما در یکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می کنید ولی چطور به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی کنید ؟! که در این روزهای سخت چگونه زندگی می کنند تیمی که همیشه به بچه های مدیری سالها با ما برخورد کردن و نقش در کارهای دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولا ی یک که بازده چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کارهای زیادی دارن و پولهای هنگفتی از بقیه کارها میگیرن بهتر نبود که با تیم قدیمتون کار میکردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟

گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن و هنوز کارهای قدیمی رو می بینن، من سحر ذکریا دل پر خونی از همکارانم دارم چرا که سالهاست من و امثال من زنده بگور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفا سر جنازه ام نیاید عینکهای آفتابی گران قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید، حرف دیگر آقایان شریف گلیان پول بنده را سالها پیش خوردند (قهوه تلخ) اینروزها این برنامه از فیلمو در حال پخش است میخوام بدونم چطور وقتی شکایت من در ارشاد موجود است ان کار فروخته شده به این سایت؟ میخوام اعلام کنم بنده تا به امروز جز هیچ باندی نبودم با استناد به حرف حسین اگر دین ندارید آزاده باشید.

انتقاد سحر ذکریا از مهران مدیری و همکارانش
انتقاد سحر ذکریا از مهران مدیری و همکارانش

سحر ذکریا: به ما کار نمی دادن چون تیم مهران مدیری بودیم!

سحر ذکریا پست دیگری نیز در اینستاگرام خود منتشر کرد و چنین نوشت:

اینم کسانی که به قول خودشون از آقای مدیری دفاع میکنند فقط پیج رو مشاهده کنید در ضمن بله ما سالها با ایشون کار کردیم جوونیمون رو گذاشتیم وقتی به ما کار نمیدادن چون تیم مدیری بودیم باید الان ازمون حمایت بشه آیا به تنهایی مهران مدیری ، مهران مدیری میشد؟ شماها نمی خواد دایه عزیزتر از مادر باشید همین شماها مگه با علی دایی یادتون رفته سالها پیش چه کردین؟ با ورزشکارهای پیشکسوتمون چه کردین ؟ با بازیگرا مون چه کردین ؟

شما نون به نرخ روز خورها هستید همین مهران مدیری رو هم فراموش میکنید ملت مرده پرست فراموشکار من از مردمی که حرفم رو فهمیدن سپاسگزارم دست تک تکشون رو می بوسم ولی پیجهای فیک واون دسته که حتی نمی دونن مغز کدوم عضو بدنشون وفقط حرف بی ربط میزنن کاری ندارم من با مردمی حرف میزنم که درک دارن سواد دارن ومی فهمن من چی میگم تو مملکتی که تتلو و..... بیشترین طرفدارها رو دارن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت باز هم از مردمم ممنونم. این رو هم اضافه کنم من عقب نمی کشم خیلی حرفها برای گفتن دارم ۲۷ سال زندگیم تو این حرفه بوده پس حرف بی ربط نزنید بلاک میشید.

اینستاگرام سحر ذکریا
اینستاگرام سحر ذکریا

سحر زکریا در پستی دیگر نوشت:

میخواستم از محمد رسول صفری همکار خوبم تشکر کنم برای این استوری چون هیچکدوم از همکا ر ها حتی جرات نکردن لا یک کنند چه برسه استوری ما زندگی تیمی رو بلد نیستیم واگرنه این نبود زندگیمون من که همکا ر ها مو می شناسم همیشه سر کارها هم پشتم رو خالی کردن به زودی فیلمی از خودم خواهم گذاشت و به همه جواب خواهم داد و۲۷ سال زندگی در این حرفه رو خواهم گفت من خاموش نمی مانم با ز هم ممنون محمد رسول صفری و تشکر از تمام همکارانی که در این قصه با من بودنند این درد مشترک بود نه تنها درد من باشد تا آیندگان یاد بگیرند باهم بودن را

حرف های انتقادی و تلخ سحر زکریا
حرف های انتقادی و تلخ سحر زکریا

 

بیشتر بدانید : سحر زکریا بعد از 21 سال فعالیت خانه نشین شد!

بیشتر بدانید : علت تناسب اندام و فیزیک مناسب سحر زکریا از زبان خودش

بیشتر بدانید : سحر زکریا 42ساله درباره علت ازدواج نکردن و جراحی زیبایی اش گفت!

بیشتر بدانید : جزئیاتی از زندگی شخصی سحر زکریا! معیارهای ازدواج در 42 سالگی!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه ی شخصی سحر زکریا