اولین تصاویر پیش درآمد "بازی تاج و تخت" + اعلام زمان پخش
فصل اول "خاندان اژدها" در قالب ۱۰ اپیزود ارائه می ‌شود و داستانی در مورد خاندان تارگرین را روایت می‌کند و مخاطبین را به ۳۰۰ سال پیش از وقایع "بازی تاج ‌و تخت" می‌ برد

خاندان اژدها داستانی در مورد "خاندان تارگرین"

سریال فانتزی "بازی تاج‌وتخت" بهار سال ۲۰۱۹ به پایان رسیده، اما دنیای "جرج آر.آر. مارتین" در تلویزیون در قالب سریال جدید ادامه پیدا می‌کند. شبکه‌ی HBO ساعاتی پیش از اولین کانسپت آرت "خاندان اژدها" به نویسندگی مارتین و "رایان کاندال" رونمایی کرد. این تصویر در حالی منتشر شد که برادران وارنر، کمپانی مادر HBO با اعلام اینکه فیلم‌های بلاک‌باسترش را همزمان با اکران در سالن‌های سینما به شبکه‌ی HBO Max می‌برد، صنعت سرگرمی را غافلگیر کرد.

پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها
پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها

"خاندان اژدها" از کتاب "آتش و خون" مارتین اقتباس شده و داستانی در مورد "خاندان تارگرین" روایت می‌کند و مخاطبین را به ۳۰۰ سال پیش از وقایع "بازی تاج‌وتخت" می‌برد.

"جیسون کیلار" مدیر عامل وارنرمیدیا با انتشار پستی در وبلاگ "میدیوم" در این خصوص نوشت:
"فیلمبرداری "خاندان اژدها"، سریال بعدی "بازی تاج و تخت"، هفته ‌ی آینده آغاز خواهد شد. مراقب اژدهایان بالای سر خود باشید!"

تصاویر پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها
تصاویر پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها

پیش‌تر گزارش شده بود که "پدی کانسیداین" نقش "شاه ویسریس تارگرین" را بازی می‌کند. ویسریس از سوی فرمانروایان وستروس برگزیده شد تا جانشین "شاه کهن"، "جیهیریس تارگرین" شود. واسیریس که مردی نجیب است، می‌خواهد میراث پدربزرگش را ادامه دهد، اما این خواسته لزوماً او را به پادشاهی توانمند بدل نمی‌سازد.

 عکس های پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها
عکس های پیش درآمد بازی تاج و تخت با عنوان خاندان اژدها

فصل اول "خاندان اژدها" در قالب ۱۰ اپیزود منتشر خواهد شد و در استودیوهای لیوزدن واتفورد در نزدیکی لندن فیلمبرداری خواهد شد، جایی که "بتمن" (The Batman) وارنرها نیز جلوی دوربین رفته است.

کاندال و "میگل ساپوچنیک" شورانرهای سریال خواهند بود. ساپوچنیک سابقه‌ی کارگردانی شش اپیزود از "بازی تاج‌وتخت" را دارد و برای اپیزود "نبرد حرامزادگان" (Battle of the Bastards) برنده‌ی جایزه‌ی امی و صنف کارگردانان شده است. او برای اپیزود "شب دراز" (The Long Night) در فصل هشتم و پایانی نیز برندی امی شد.
 

 

بیشتر بدانید : حقایق جالب درباره سریال «بازی تاج و تخت» که نمی دانستید!!

بیشتر بدانید : سکانس های جنجالی "بازی تاج و تخت" که سانسور شد + عکس

بیشتر بدانید : ساخت پیش درآمد "بازی تاج و تخت" متوقف شد! + عکس

بیشتر بدانید : تغییر چهره بازیگران «بازی تاج و تخت» از فصل 1 تا 8 + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 30nama.press