جانی دپ: هنوز جنگ به پایان نرسیده!
احساس بی گناهی و یا شاید حمایت و درخواست هوادارانش باعث شده که جانی دپ همچنان پا پس نکشد و سعی کند دعوای حقوقی با امبر هرد را به نفع خود به پایان برساند 

جانی دپ: ثابت می کنم اتهامات مطرح شده علیه من صحت نداشته

جانی دپ اگرچه در پرونده‌ شکایت از نشریه‌ی بریتانیایی "سان" که او را "ضارب همسر" خوانده بود، شکست خورد، اما معتقد است که جنگ هنوز به پایان نرسیده. دپ راهی "دادگاه استیناف بریتانیا" خواهد شد تا برای بازگرداندن حکم "دادگاه عالی" که ماه گذشته علیه او صادر شد تلاش کند.

بیشتر بدانید : جانی دپ شکست خورد!

"اسوشیتد پرس" گزارش داده است که دپ به این دعوای حقوقی که منجر به از دست دادن نقش "گلرت گریندل‌والد" در فیلم "جانوران شگفت‌انگیز ۳" شد ادامه خواهد داد.

بیشتر بدانید : جانی دپ از دنیای جادو طرد شد! + عکس

"اندرو نیکل" قاضی "دادگاه عالی" بریتانیا اعلام کرده است که اتهام "ضارب همسر" که در مقاله ‌ای منتشر شده در سال ۲۰۱۸ توسط "سان" مطرح شده، "اساساً درست" است. در رأی قاضی علاوه بر این آمده بود که دپ "به خانم هرد حمله کرده است." این قاضی درخواست استیناف را در دادگاه خودش رد کرده اما تا ۷ دسامبر به دپ مهلت داده بود تا بازیگر این نزاع را در "دادگاه استیناف" ادامه دهد.

دپ پس از کناره‌گیری از "جانوران شگفت‌انگیز ۳" به درخواست استودیوی برادران وارنر نوشت:

"در نهایت، می‌خواهم این را بگویم. حکم عجیب دادگاه بریتانیا در مبارزه من برای بازگویی حقیقت تغییری ایجاد نمی‌کند و من تأیید می‌کنم که به این حکم اعتراض خواهم کرد. تصمیم من قطعی است و قصد دارم ثابت کنم که اتهامات مطرح شده علیه من صحت نداشته ‌اند. زندگی و بازیگری من با این لحظه در تاریخ تعریف نخواهد شد."

هواداران "جانی دپ" پس از جدایی او از "جانوران شگفت‌انگیز ۳"، پتیشنی راه‌اندازی کردند و خواستار اخراج "امبر هرد" از "آکوامن ۲" دیگر عنوان ابرقهرمانی دی‌سی و برادران وارنر شدند. این پتیشن توسط بیش از ۱.۶ میلیون نفر امضاء شده است. "مدس میکلسن" در هفته‌های گذشته به عنوان جانشین دپ در نقش گریندل‌والد معرفی شد. 

 

بیشتر بدانید : دستمزد باورنکردنی جانی دپ فقط برای یک سکانس! + عکس

بیشتر بدانید : کتک خوردن جانی دپ از همسرش امبر هرد چگونه به اثبات رسید؟! + تصاویر

بیشتر بدانید : جزئیات ترسناک از شکایت و اتهامات جدید جانی دپ و امبر هرد! +عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع:  30نما