سید جواد هاشمی درباره فیلم تبلیغاتی که از او منتشر شده بود از مردم عذرخواهی نمود

سیدجواد هاشمی: ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند!

این روزها انتشار ویدئویی تبلیغاتی با حضور سیدجواد هاشمی که در آن مردم را به خرید خانه در دوبی تشویق می کرد، برای این بازیگر حاشیه های بسیاری به وجود آورد تا جایی که او نسبت به حضور در این تبلیغ واکنش نشان داده و عذرخواهی کرد.

بیشتر بدانید : چرا سیدجواد هاشمی از مردم عذرخواهی کرد؟!

بنا بر این گزارش، هاشمی با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی خود گفت:
من بابت عذرخواهی از ملتی که خیلی چیزها برای آن‌ها مهم است آمده ام، متاسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی نکرده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کنم.


وی ادامه داد:
گمان نمی کردم حاشیه داشته باشد چرا که ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم‌های ارزشی بازی کرده و نباید این تبلیغ را انجام می‌داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می‌کنم.

وی تاکید کرد:
چند نکته اضافه کنم اینکه انسان ممکن الخطاست ومن هم خطا کردم. دوم اینکه من تا به امروز بابت هیچ کار تبلیغاتی یک ریال هم پول نگرفتم اگر بیان کنم که پول این تبلیغات قرار بود کجا برود باز حاشیه ایجاد خواهد شد، اینکه عذرخواهی کردم بابت خطای که کردم شاید خیلی از جیب مردم را زدند پول مردم را بردند، اما مسئولیت پذیرفتن هزاران اشتباه را ندارند، خواستم آن ‌ها هم یاد بگیرند که بابت اشتباه خودعذرخواهی کنند اشتباه خود را قبول کنیم نمره ما کم میشود، اما شهامت و عذرخواهی را داشته باشیم.
 

 

بیشتر بدانید : اظهارات جنجالی سیدجواد هاشمی درباره تتلو و گلشیفته و رحمان 1400

بیشتر بدانید : جنجال صحبت های سیدجواد هاشمی درباره گلشیفته فراهانی

بیشتر بدانید : با سید جواد هاشمی، نویسنده، بازیگر و كارگردان سینما و تلویزیون

بیشتر بدانید : توضیحات جواد هاشمی درباره استفاده اش از رانت!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
 
X