حمله رپرها به شهاب حسینی و مهران احمدی + عکس
"ما کی رپ مسئله‌مان بود؟ اصلا رپ چیه؟ ربه بابا!" این‌ها صحبت‌هایی است که مهران احمدی در برنامه شهاب حسینی می‌گوید و سپس یک حاشیه عجیب در فضای مجازی ایجاد می‌شود 

شهاب حسینی: پسرم رپ کرده، آبرویم را برده!

در قسمت جدید برنامه هم‌رفیق، مهران احمدی مهمان برنامه شهاب حسینی بود. در بخشی از این برنامه بحث به سمت رپ فارسی می‌رود و این دو نفر جملاتی را می‌گویند که اصلا با مذاق طرفداران این سبک موسیقی سازگار نبوده و بلوایی در اینستاگرام درست شده که کم‌نظیر است.

مشکل جایی بوده که مهران احمدی هنگام صحبت درباره تفاوت نسل‌ها به تمسخر می‌گوید:
"ما کی رپ مسئله‌مان بود؟ اصلا رپ چیه؟ ربه بابا!"

از سوی مقابل شهاب حسینی هم می‌گوید:
"دست روی دلم نگذار. پسرم رپ کرده. آبرویم را برده".

این قسمت جدید برنامه هم‌رفیق مربوط به سه روز پیش است و از همان ابتدا واکنش ‌ها در اینستاگرام شروع شده. هجوم طرفداران موسیقی رپ فارسی به صفحه مهران احمدی او را مجبور کرده امکان درج کامنت در چند پست آخرش را ببندد و در صفحه شهاب حسینی هم مرتب کامنت‌های توهین و تهدید درج می‌شود.

مهران احمدی مهمان همرفیق شهاب حسینی
مهران احمدی مهمان همرفیق شهاب حسینی

از بین خود رپرها هم بعضی چهره‌ها مثل سینا ساعی و مافی و خشایار اس‌آر، کوروش وانتونز و … مستقیما واکنش نشان دادند. بعضی مثل سینا ساعی صرفا برای تلافی، از وضع فیلم‌ها و سریال‌ها انتقاد کردند یا سینا مافی که از شهاب حسینی بابت سرزنش فرزندش مقابل دوربین در مقوله‌ای که درک نمی‌کند انتقاد کرده.

بعضی هم مثل خشایار اس‌آر که مدتی است به خارج از کشور مهاجرت کرده، واکنش تندتری داشته و الفاظ زننده‌ای را درباره مهران احمدی و شهاب حسینی به کار برده. این واکنش‌ها احتمالا تا چندروزی ادامه دارد و بعد فروکش می‌کند، اما دوتا نکته جالب‌توجه در این فضایی که شکل گرفته وجود دارد؛ یکی اینکه طرفداران گروه‌ها و خواننده‌های رپ فارسی که اغلب با هم مشکل دارند و به هم فحاشی می‌کنند، الان متحد شده‌اند، چون تصور می‌کنند یک دشمن مشترک پیدا کرده‌اند.

نکته بعدی اینکه عجیب است رپرهایی که انتقاد از عالم و آدم را حق خود می‌دانند، از یک شوخی ساده اینطور برآشفتند. 

 

بیشتر بدانید : شهاب حسینی عزیز، چرا خودت همرفیق نیستی برادر من؟ + عکس

بیشتر بدانید : همرفیق شهاب حسینی رونمایی شد + عکس و جزئیات

بیشتر بدانید : شهاب حسینی دوباره مجری شد! + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 7sobh.com