جانی دپ پای ایلان ماسک را به دادگاه باز می کند! + جزئیات
 امبر هرد پس از جدایی از جانی دپ، ستاره هالیوود با ایلان ماسک، از ثروتمندترین افراد جهان وارد رابطه شد، اما وکلای دپ معتقدند که هرد مدت‌ها پیش از جدایی با ماسک رابطه داشته است

اتهام سنگین علیه امبر هرد

وکلای "جانی دپ" برای رسیدگی به شکایت ۵۰ میلیون دلاری علیه "امبر هرد" که به افترازنی متهم شده است، "ایلان ماسک" را به دادگاه احضار خواهند کرد. این دادگاه پس از چندین مرحله تأخیر، قرار است ۱۷ می آینده در فرفکس کانتی ویرجینا برگزار شود، اما چندین جلسه‌ی استماع برای تعیین جزئیات معینی در طول هفته‌های آینده اتفاق خواهد افتاد.

در حالی که دپ ماه آینده در بریتانیا سعی می‌کند حکم پرونده‌ی شکایت از نشریه‌ی "سان" را برگرداند، وکلای او میلیارد کمپانی اسپیس‌اکس و "اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا" (ACLU) را به دادگاه دیگری احضار خواهند کرد تا در مورد افترازنی هرد شهادت دهند.

احضاریه‌ای که برای ماسک فرستاده شده شامل ۲۴ درخواست است که بنا بر نوشته‌ی‌ "ددلاین"، اساساً تمامی روابط میان او و "امبر هرد" همسر سابق دپ را پوشش می‌دهد. در مورد احضار اتحادیه، جدا از طرح موضوعاتی چون خشونت خانگی، بر روی اهدای پول به آن‌ها و پرونده‌ی افترازنی تمرکز شده است. در دادگاه ویرجینا، دپ همسر سابق خود را متهم کرده است که با انتشار مقاله‌ای در واشینگتن پست به شهرتش لطمه وارد آورده.

امبر هرد و ایلان ماسک
امبر هرد و ایلان ماسک

هرد پس از جدایی از دپ با "ایلان ماسک" وارد رابطه شد، اما وکلای دپ معتقدند که هرد مدت‌ها پیش از جدایی با ماسک رابطه داشته است. ماسک این ادعا را رد می‌کند و حتی تابستان گذشته وقتی نام او مکرراً در دادگاه بریتانیا برده می‌شد به شوخی گفت که با دپ مشاجره کرده است.

"اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا" یکی از دو سازمانی است که هرد ادعا می‌کند نیمی از ۷ میلیون دلار دریافتی از دپ پس از جدایی را به آن‌ها اهدا کرده. در آن زمان هرد سفیر این اتحادیه نامیده شد، اما وکلای دپ باور دارند که هرد این مبالغ را اهدا نکرده است. حتی "ایلین بردهافت" وکیل اصلی هرد نیز ماه گذشته معترف شد که موکلش در پرداخت تمامی مبالغ اهدایی به همان شکلی که وعده داده تأخیر نشان داده است.

این تأخیر در پرونده‌ی شکایت دپ از "سان" می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد، چرا که قاضی پرونده هرد را شخصی سخاوتمند معرفی کرده بود. به فاصله‌ی کوتاهی پس از اعلام حکم آن دادگاه، دپ توسط برادران وارنر از "جانوران شگفت‌انگیز ۳" اخراج و "مدس میکلسن" به سرعت جانشین او شد. ماسک و اتحادیه تاکنون به احضاریه واکنشی نشان نداده‌اند.

نمایندگان دپ درخواست کرده‌اند که به دلیل ادامه پاندمی دادگاه به صورت کنفرانس ویدیویی برگزار شود. جلسات استماع ۲۶ فوریه انجام خواهد شد. 

 

بیشتر بدانید : جانی دپ از دنیای جادو طرد شد! + عکس

بیشتر بدانید : خیانت به جانی دپ؟ ایلان ماسک جانی دپ را به مبارزه در قفس دعوت کرد! + عکس

بیشتر بدانید : ادعای جنجالی جانی دپ نسبت به فریبکاری همسر سابقش امبر هرد

بیشتر بدانید : امبر هرد همسر سابق جانی دپ، رسوا شد!

بیشتر بدانید : جانی دپ: هنوز جنگ به پایان نرسیده!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 30nama.com