روزنامه کیهان امیرمهدی ژوله را یک مرد هزارچهره نامید

واکنش کیهان به بازگشت ژوله به صدا و سیما!

روزنامه کیهان درباره بازگشت امیرمهدی ژوله به تلویزیون نوشت:

"یک نویسنده به‌ رغم اعلام برائت از رسانه ملی، دوباره عاشق صداوسیما شد!

این اولین بار نیست که برخی سلبریتی‌ها پس از رجزخوانی علیه صداوسیما با سودای پول و شهرت دوباره شیفته آنتن می‌شوند! پیش از این نیز "محسن تنابنده" و "سعید آقاخانی" با این که از عدم همکاری با صداوسیما به نشانه اعتراض سخن گفته و "رضا رشیدپور" نیز گفته بود حتی اگر کلاهش هم در صداوسیما جا بماند، حاضر نیست برای برداشتن آن به آنجا برود، تغییر موضع ۱۸۰درجه‌ای داده بودند!

امیرمهدی ژوله در سریال طنز چوب خط
امیرمهدی ژوله در سریال طنز چوب خط

این‌ بار یکی از نویسندگان "مرد هزارچهره" پس از جوسازی علیه رسانه ملی و خوشحالی بابت جدایی‌اش از این سازمان تغییر موضع داده و دوباره به صداوسیما برگشته است. وی قبلاً هم هنگام همکاری با سریال‌های سرشار از بودجه رسانه ملی، به عضو و فرزند این رسانه تبدیل شده بود اما پس از قطع همکاری‌اش تبدیل به منتقد سرسخت رسانه ملی و قوانین و خط قرمزهای آن شد؛ آنچنان که کمپینی را در جهت تمسخر ممیزی و نظارت در سیما راه انداخت. وی اخیرا نیز فیلمنامه یک کارگردان جوان را با محتوایی ضد مردمی نوشت و باعث یک پسرفت عمیق در کارنامه کاری وی شد. این نویسنده اما اخیرا و در آغاز یک همکاری دیگر، ناگهان تغییر چهره داده و نسبت به صداوسیما ابراز عشق و وفاداری کرده است!

جای تعجب است که چرا برخی از مدیران صداوسیما در مواجهه با این مردان هزارچهره مماشات می‌کنند و آنتن و پول عمومی را در اختیارشان قرار می‌دهند؟!"

 

بیشتر بدانید : ژوله با یک نامه عذرخواهی به تلویزیون بازگشت + تصاویر سریال جدید کمدی

بیشتر بدانید : کنایه سنگین امیرمهدی ژوله به تلویزیون و پاسخ بهنوش بختیاری به آن + عکس

بیشتر بدانید : پست اینستاگرامی جالب امیرمهدی ژوله درباره ریزش قیمت دلار!

بیشتر بدانید : از میترا حجار تا بهاره رهنما، روایتهای چالش من و سانسورچی ژوله+ عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: روزنامه کیهان


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X